“Bayern” sezonas pirmajā spēlē iznīcina “Schalke 04”

18/09/2020 23:52
Minhenes Bayern

Vācijas bundeslīgas sezonas pirmajā spēlē piektdien Minhenes “Bayern” futbolisti jauno sezonu savā laukumā iesāka tikpat pārliecinoši, kā beidza iepriekšējo, sagraujot Gelzenkirhenes “Schalke 04” ar 8:0.

“Bayern” sagrāva Gelzenkirhenes “Schalke 04” ar 8:0 (3:0).

Ar “hat-trick” izcēlās Seržs Njabrī, pa vieniem vārtiem tika Leonam Goreckam, Robertam Levandovskim (11 metru soda sitiens), Tomasam Milleram, Līrojam Sanē un Džamailam Mjūziolam.

Njabrī rezultātu atklāja ceturtajā minūtē, vēl pa vārtiem iekrājot 47. un 59.minūtē un 72.minūtē izpelnoties nomaiņu. Vārtus guva arī viņa aizstājējs Džamails Mjūziola.

19.minūtē Gorecka panāca 2:0, bet 31.minūtē 11 metru soda sitienu realizēja Levandovskis.

Iepriekšējā sezonā “Bayern” Vācijā izcīnīja pirmo vietu bundeslīgā un uzvarēja Vācijas kausa izcīņā, bet starptautiskajā arēnā svinēja panākumu arī Čempionu līgā.