“Bayern” tuvojas savam septītajam Bundeslīgas titulam pēc kārtas (VIDEO)

04/05/2019 22:30

Minhenes “Bayern” sestdien svinēja uzvaru Vācijas futbola bundeslīgas 32.kārtas spēlē, pēc Dortmundes “Borussia” neizšķirta vēl vairāk tuvojoties valsts čempiontitulam. “Bayern” savā laukumā ar 3:1 (2:0) pārspēja turnīra pastarīti “Hannover 96”.

Pēc Roberta Levandovska un Leona Goreckas precīzajiem sitieniem “Bayern” pirmo puslaiku uzvarēja ar 2:0. Lai gan Žonatass no 11 metru soda sitienu atzīmes vienus vārtus atguva, 84.minūtē Hannoveres vienības vārtsargu pārspēja Franks Riberī.

Pēc gūtajiem vārtiem laukumā devās Arjens Robens, kurš nebija spēlējis kopš novembra. Viņam šī bija 700.spēlē karjerā.

“Darīju visu, lai to iespētu. Trenējos un cīnījos ar grūtībām. Pēc 2:0 domāju, ka būs jauks mačs un dabūšu ievērojamu spēles laiku, diemžēl nospēlēju tikai piecas minūtes,” teica Robens.

Tikmēr Dortmundes “Borussia” viesos cīnījās 2:2 (2:0) ar Brēmenes “Werder”, uzvaru izlaižot otrā puslaika otrajā pusē.

Dortmundiešiem pirmajā puslaikā vārtus guva Kristians Pulisiks un Pako Alkasers, bet mājinieki 70. un 75.minūtē atbildēja, precīzi sitot Kevinam Movaldam un Klaudio Picarro.

Peru uzbrucējs Picarro 40 gadu un 213 dienu vecumā laboja sev piederošo bundeslīgas visu laiku vecākā vārtu guvēja rekordu.

Minheniešiem pēdējās divās spēlēs jātiekas ar augšgala komandām “Leipzig” un Frankfurtes “Eintracht”. Tikmēr Dortmundes vienībai jātiek ar Diseldorfas “Fortuna” un Menhengladbahas “Borussia” futbolistiem.

Vēl no vadošajām komandām Menhengladbahas “Borussia” neizmantoja iespēju ielauzties UEFA Čempionu līgas zonā, savā laukumā nospēlējot 2:2 (0:1) ar “Hoffenheim” vienību. Neizšķirtu mājiniekiem sešas minūtes pirms pamatlaika beigām izrāva Josips Drmičs.

Citā mačā “Leipzig” piektdien divreiz izlaida divus vārtu pārsvaru un viesos cīnījās 3:3 (2:1) ar “Mainz 05”. Leipcigas komandā divus vārtus guva Lukass Klostermans.

Bundeslīgas kopvērtējuma līderei “Bayern” ir 74 punkti 32 mačos, kamēr ar 70 punktiem seko Dortmundes “Borussia”. Trešā ar 65 punktiem ir “Leipzig”, bet pirmo četrinieku ar 54 punktiem noslēdz “Eintracht”, kas aizvadījusi 31 cīņu.