“Bayern” UEFA Čempionu līgā turpina spēlēt pārliecinoši

27/10/2020 23:21
Minhenes Bayern

Pašreizējā Čempionu līgas čempione Minhenes “Bayern” otrdien Maskavā uzvarēja arī otrajā A grupas spēlē, kamēr Doņeckas “Shakhtar” mājās noturēja bezvārtu neizšķirtu ar Milānas “Inter”.

A grupas mačā Maskavā pašreizējā čempione Minhenes “Bayern” pārspēja Maskavas “Lokomotiv” ar 2:1 (1:0), svinot otro panākumu divās spēlēs.

Vārtus Bavārijas lielkluba labā 13.minūtē pēc Benžamēna Pavāra piespēles no labās puses ar galvu guva Leons Gorecka, bet uzvaras “gols” 79.minūtē pēc Havi Fernandesa piespēles Džošuā Kimmiha kontā.

Mājinieki vienīgos vārtus pretuzbrukumā guva 70.minūtē, kad pēc Ze Luisa piespēles bumbu vārtos iedzina Antons Mirančuks, kurš vienu sezonu aizvadījis Tallinas “Levadia” rindās.

Pirmajā B grupas spēlē Doņeckas “Shakhtar” noturēja neizšķirtu Kijevā mačā ar Milānas “Inter” – 0:0.

UEFA Čempionu līgas šīs sezonas uzvarētājs tiks noskaidrots 29.maijā Stambulā, kas pagājušajā sezonā Covid-19 dēļ nevarēja uzņemt finālistes.

Pagājušajā sezonā Minhenes “Bayern” finālā ar 1:0 uzvarēja Parīzes “Saint-Germain”.