“Bayern” un Levandovska duelī Čempionu līgā uzvaru svin Vācijas superklubs

14/09/2022 00:01
Minhenes Bayern

Minhenes “Bayern” komanda otrdien UEFA Čempionu līgas grupu turnīra otrajā spēlē mājās ar 2:0 (0:0) uzvarēja “Barcelona” vienību ar savu kādreizējo zvaigzni Robertu Levandovski sastāvā. Minhenieši sezonu sākuši ar divām uzvarām divās spēlēs.

Pirmajā puslaikā vairāk momentu bija viesiem, taču neviens no tiem netika izmantots, tajā skaitā bumbu vārtos netrāpot arī bijušajam “bavārietim” Levandovskim.  Otrajā puslaikā “Bayern” vadības iegūšanai vajadzēja piecas minūtes. Pēc stūra sitiena viesi soda laukumā nenoturēja Lukasu Ernandesu, kurš precīzi sita ar galvu – 1:0. 54.minūtē pēc mājinieku veiksmīgas saspēles labā sitiena pozīcijā izskrēja Līrojs Sanē, kurš dubultoja minheniešu pārsvaru. Nedaudz vēlāk otrā laukuma galā teicamu momentu neizmantoja Pedri, kurš trāpīja pa vārtu stabu.

Pirms tam šajā apakšgrupā Milānas “Inter” viesos ar 2:0 (1:0) uzvarēja čehu komandu Plzeņas “Viktoria”. Pēc nospēlētām 20 minūtēm milāniešus vadībā izvirzīja Edins Džeko, kurš pēc Hoakina Korreas piespēles izpildīja sitienu no kreisās puses. Spēles 60.minūtē Pavels Buha pēc rupja pārkāpuma atstāja mājiniekus desmit vīru sastāvā, bet desmit minūtes vēlāk ātra pretuzbrukuma noslēgumā, asistējot Džeko, 2:0 panāca Denzels Damfrīss.

C apakšgrupā pēc divām spēlēm seši punkti ir “Bayern” komandai, pa trīs punktiem iekrājušas “Barcelona” un “Inter”, bet “Viktoria” ir bešā. UEFA Čempionu līgas pamatturnīrā spēlē 32 komandas. Katras apakšgrupas divas labākās komandas iekļūs astotdaļfinālā, bet trešo pozīciju ieguvējas sezonu turpinās UEFA Eiropas līgas izslēgšanas turnīrā.

2021./2022.gada sezonas sacensību finālā Parīzē Madrides “Real” ar 1:0 pārspēja “Liverpool”.