“Bayern” uzvar un tuvojas “Borussia”, kura 17 minūšu laikā izsēj trīs vārtu pārsvaru (VIDEO)

09/02/2019 23:23

Vācijas bundeslīgas futbola čempionāta spēļu 21.kārtā tika aizvadītas sešas spēles.

Līgas vadošā komanda Dormtundes “Borussia” savā laukumā cīnījās neizšķirti ar “Hoffenheim” vienību – 3:3. Mača 31.minūtē mājiniekus vadībā izvirzīja Džeidons Sančo, bet 11 minūtes vēlāk pēc Sančo sitiena no distances vārtsargs bumbu atsita tieši priekšā Mario Gecem, kurš bumbu raidīja jau tukšos vārtos – 2:0.

66.minūtē pēc skaistas izspēles mājinieki panāca jau 3:0. Šķita jau, ka uzvarētājs ir zināms, bet 17 minūšu laikā “Hoffenheim” rezultātu izlīdzināja – 3:3. Hofenheimas komandā ar diviem vārtiem izcēlās Išaks Belfodils, bet vienu reizi mājinieku vārtsargu pārspēja Pāvels Kaderžābeks.

Dortmundes komandai šajā spēlē traumas dēļ palīdzēt nevarēja uzbrukuma līderis Marko Roiss.

Tikmēr Dortmundes vienībās sīvākā konkurente Minhenes “Bayern” savās mājās ar 3:1  pārspēja Gelzenkirhenes “Schalke 04”. Spēles 11.minūtē bumbu savos vārtos ieraidīja “Schalke 04” futbolists Džefrijs Bruma.

25.minūtē viesi gan panāca neizšķirtu, kad precīzs bija Ahmeds Kutucu, bet vien divas minūtes vēlāk poļu zvaigzne Roberts Levandovskis jau atkal vadībā izvirzīja bavāriešus. Otrā puslaika sākumā mājiniekiem trešos vārtus guva Seržs Gnabrī.

Pārējās spēlēs “Leipzig” spēlēja neizšķirti 0:0 ar Frankfurtes “Eintracht”, Menhengladbahas “Borussia” ar 0:3 kapitulēja Berlīnes “Hertha” , “Hannover 96” ar 2:0 pārspēja “Nurnberg”, bet “Freiburg” rezultatīvā spēlē cīnījās neizšķirti ar “VfL Wolfsburg” – 3:3.