“Bayern” Vācijas futbola čempionātā atspēlējas no divu vārtu deficīta

16/02/2021 13:57
Minhenes Bayern

Vācijas futbola grands Minhenes “Bayern” pirmdien zaudēja punktu Vācijas bundeslīgas mačā, savā laukumā spēlējot neizšķirti ar vienu no pastarīšiem Bīlefeldes “Arminia”. Minhenes “Bayern” spēlēja neizšķirti ar Bīlefeldes “Arminia” – 3:3 (0:2).

Bīlefeldes klubs, kas iepriekšējā sezonā vēl spēlēja otrajā bundeslīgā, tajā uzvarot, bet šajā sezonā ir viena no pastarītēm un kandidātēm uz atgriešanos otrajā bundeslīgā, ieguva vadību pēc precīziem sitieniem Mišela Flapa izpildījumā devītajā minūtē un Amosa Pīpera raidījuma 37.minūtē. Mājinieku aizsardzība deva pārāk lielu brīvību pretiniekiem vārtu zaudējumos.

Otrajā puslaikā Roberts Levandovskis 48.minūtē vienus vārtus atguva, bet prieki nebija ilgi, jo jau nākamajā minūtē Kristians Gebauers guva trešos vārtus “Arminia” labā. Mājiniekus izglāba Korentēna Toliso “gols” 57.minūtē un Alfonso Deivīsa raidījums 70. mača minūtē.

“Bayern” pārsvars pār sekotājiem “Leipzig” pēc 21 spēļu kārtas ir samazinājies no septiņiem līdz pieciem punktiem. 39 punkti ir Frankfurtes pie Mainas “Eintracht”. Tikmēr Bīlefeldes vienība ar 18 punktiem 20 cīņās palika 16.vietā, kas sola pārspēles ar otrās bundeslīgas komandu par tiesībām spēlēt spēcīgākajā līgā arī nākamsezon.