“Bayern” zaudē punktus mačā pret “Nurnberg” (VIDEO)

28/04/2019 21:54

Vācijas futbola Bundeslīgā 31. spēļu kārtā turnīra līdere Minhenes “Bayern” svētdien viesos cīnījās neizšķirti ar “Nurnberg” vienību – 1:1 (0:0).

Mača 48. minūtē “Nurnberg” futbolistus vadībā ar sitienu no soda laukuma robežas izvirzīja Mateuss Pereira. 73. minūtē minheniešiem rezultātu izlīdzināja Seržs Gnabrī, kurš no tuvas attāluma pārcēla bumbu pāri “Nurnberg” vārtsargam.

Mača kompensācijas laikā mājinieki nopelnīja 11 metru soda sitienu, taču mājinieku futbolists Tims Leibolds raidīja to pa vārtu stabu.

“Bayern” no Nirnbergas aizbrauca ar punktu, pirms pēdējām trim kārtām par diviem punktiem apsteidzot Dortmundes “Borussia”.

Citā mačā “Wolfsburg” viesos ar 4:1 (1:1) pārliecinoši apspēlēja Hofenheimas “1899”