BBL: Ausējam vāja precizitāte “Pieno žvaigždes” uzvarā pār TTU

16/11/2017 20:50
Artūrs Ausējs, Sportazinas.com

Baltijas basketbola līgas (BBL) mačā šodien Artūrs Ausējs ar vāju precizitāti no spēles guva trīs punktus, bet viņa pārstāvētā “Pieno žvaigždes” savā laukumā ar 75:51 uzveica TTU vienību.

Pirmo ceturtdaļu “Pieno žvaigždes” nospēlēja lieliski, pretinieku uzvarot ar 24:8. Otrajā ceturtdaļā viesi nedaudz atguvās un desmit minūtes nospēlēja līdzīgu spēli. Tā turpinājās otrajā puslaikā. Mājnieki pārsvaru, ko ieguva pirmajā ceturksnī noturēja un svinēja ceturto uzvaru sezonā.

Ausējs laukumā šodien pavadīja teju 16 minūtes, kuru laikā trāpīja vienu no četriem trīs punktu metieniem. Tāpat aizsargam viena atlēkušā bumba un trīs rezultatīvas piespēles.

“Pieno žvaigždes” pašlaik BBL turnīra B grupā ieņem pirmo vietu. Aiz viņiem ar trijām uzvarām četros mačos atrodas “Tartu” komanda, bet trešo vietu ieņem “Ogre”.

Tikmēr A apakšgrupas kopvērtējumā līdere ar trim panākumiem trijos mačos ir “Jūrmala”, kam ar četriem panākumiem piecās cīņās seko “Vytautas”, bet divas uzvaras trijos mačos ir “Port of Parnu” komandai.