Bebkoks noraida informāciju par “Blue Jackets” spēlētāju telefonu pārbaudīšanu

13/09/2023 17:25
Nokopēts
Maiks Bebkoks

Nacionālās hokeja līgas (NHL) komandas Maiks Bebkoks nosaucis par meliem iepriekš izskanējušo informāciju par to, ka viņš saviem spēlētājiem licis parādīt viņu telefonu saturu.

Par šādu faktu pirmie ieminējās skandalozā podkāsta “Spittin’ Chiclets” vadītāji, bijušie NHL spēlētāji Pols Bisionets un Raiens Vitnijs. Viņi atklāja, ka treneris savu prasību pamatoja ar vēlmi saprast, kādi cilvēki ir “Blue Jackets” hokejisti ārpus ledus. Tāpat tika ziņots, ka dažu spēlētāju telefonu saturs tika parādīts uz liela ekrāna.

Pats Bebkoks oficiālā paziņojumā norādīja, ka informācija ir sagrozīta. “Tikšanas laikā ar hokejistiem un personālu palūdzu viņiem parādīt ģimenes bildes, lai labāk viņus iepazītu. Nekas īpašs. Tas, kā tas tika atstāstīts podkāstā, ir visai sagrozīts un aizvainojoši. Tādas tikšanās ir svarīgs ne tikai man, bet arī mūsu spēlētājiem,” teica Bebkoks.

Trenera pusē nostājās arī komandas kapteinis Būns Dženers. “Kad mēs tikāmies ar treneri, viņš jautāja, no kurienes esmu, jautāja par ģimeni un topošām kāzam. Runājām arī par hokeju. Tad viņš pajautāja, vai man ir ģimenes bildes, un es biju priecīgs viņam tās parādīt. Viņš izdarīja to pašu. Tā bija lieliska pirmā tikšanās un labs veids, kā veidot attiecības. Tas, kā tam tika pievērsta tik liela uzmanība, man lika ļoti vilties,” norādīja kanādietis.

Savukārt pats Bisionets nav mierā ar skaidrojumiem un aicina treneri beigt runāt muļķības, norādot, ka vairāki spēlētāji apstiprinājuši to faktu, ka bilžu skatīšanās nebija brīvprātīga.

 

Bebkoks par “Blue Jackets” galveno treneri tika iecelts jūlijā. Pirms tam viņš vairākas sezonas nestrādāja NHL, jo nevarēja atrast darbu pēc atlaišanas no Toronto “Maple Leafs”, kura sakrita ar reputācijas skandālu trenera darba metožu dēļ.

TOP notikumi
1
X
2
1.4
-
2.9
2.75
4.23
2.38
4.6
3.6
1.61
1.63
3.4
4.6
2.35
2.9
2.85
4.75
-
1.18
1.13
-
5.75
1.37
-
2.8
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām