Bebkoks pēc nozīmēšanas aizvadīs pārrunas ar katru “Blue Jackets” spēlētāju

02/07/2023 15:30
Nokopēts
Maiks Bebkoks

Nacionālās hokeja līgas (NHL) komandas Kolumbusas “Blue Jackets” galvenais treneris Maiks Bebkoks tuvākajās dienās plāno aizvadīt pārrunas ar katru spēlētāju, pats speciālists atklājis preses konferencē.

Jau vēstīts, ka Bebkoks pēc trīsarpus gadu pauzes atgriezies NHL apritē, kļūstot par “Blue Jackets” stūrmani. Līgums noslēgts uz diviem gadiem, tā vērtība ir astoņi miljoni dolāru. Iemesls, kādēļ titulētais treneris tik ilgu laiku nestrādāja pasaules spēcīgākajā līgā, ir sūdzības par emocionālo vardarbību no hokejistiem, kuri iepriekš strādājuši ar Bebkoku.

Kā teica treneris savā pirmajā preses konferencē, tuvākajās dienās viņš plāno tikties ar katru no “Blue Jackets” spēlētājiem, lai izstrādātu individuālo plānu. Tiks apspriests, kā viņi vēlas komunicēt ar treneri, kad viņi ir visvairāk motivēti un tā tālāk. Bebkoks uzsvēra, ka iepriekš viņam bija problēmas ar komunikāciju, jo viņš nesaprata, kā viņa stilu uztver spēlētāji.

Tāpat Bebkoks atklāja, kā viņš plāno trenēt komandu. “Katru dienu es šai komandai došu entuziasmu, darba ētiku un godīgumu, lai tuvāko mēnešu laikā mēs labi uzzinātu viens otru. Tikai tad var rasties kaut kāds viedoklis par komandu,” pārliecināts treneris.

    Pagaidām neviens nav komentējis

Jūsu anonīmais komentārs

TOP notikumi
1
X
2
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām