“Beijing” ar Miezi un Lasmani sastāvā zaudē 3×3 basketbola “Challenger” turnīra ceturtdaļfinālā

03/10/2023 11:32
Nokopēts
Nauris Miezis un Kārlis Lasmanis

Latvijas 3×3 basketbola spēlētāju Kārļa Lasmaņa un Naura Mieža pārstāvētā “Beijing” otrdien Dienvidkorejā nepārvarēja Hončeonas “Challenger” turnīra ceturtdaļfinālu.

Cīņā par vietu pusfinālā ar pirmo numuru izsētā “Beijing” ar 16:21 piekāpās “Ulaanbaatar” (3.) no Mongolijas. Lasmanis ceturtdaļfināla spēlē guva septiņus punktus, bet Miezis – četrus.

Jau vēstīts, ka grupu turnīra pirmajā mačā “Beijing” ar 17:21 piekāpās Vācijas vienībai “Tubingen” (9.)., bet otrajā mačā latviešu pārstāvētā vienība ar 21:16 pieveica mājinieku komandu “Seongnam” (8.), sasniedzot ceturtdaļfinālu.

Turnīrā piedalījās arī “Rīga”, kuras sastāvā arī šoreiz bija Edgars Krūmiņš un Agnis Čavars, kā arī divi ķīniešu spēlētāji. Komanda pārvarēja kvalifikāciju, taču pamatturnīrā ar 18:21 zaudēja mājiniekiem “Hongcheon” (13.) un ar 14:21 piekāpās franču “Paris” (5.), nespējot iekļūt ceturtdaļfinālā.

Par turnīra uzvarētājiem kļuva ar otro numuru izsētā Lietuvas komanda “Raudondvaris”, kas finālā ar 21:14 pieveica “Saitama” (7.) no Japānas.

    Pagaidām neviens nav komentējis

Jūsu anonīmais komentārs

logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām