Beila atgriešanās mačā “Hotspur” pēdējās sekundēs izlaiž uzvaru

18/10/2020 23:37
Gerets Beils

Anglija

Totenhemas “Hotspur” komanda svētdien Anglijas futbola premjerlīgas spēlē no rokām izlaida drošu uzvaru, sarūgtinot Geretu Beilu viņa atgriešanās mačā Londonas vienībā.

“Hotspur” savā laukumā cīnījās neizšķirti 3:3 (3:0) ar Vesthemas “United”.

Beils “Hotspur” komandu pārstāvēja no 2007. līdz 2013.gadam, pirms septiņiem gadiem par tobrīd rekordlielu summu – 85 miljoniem sterliņu mārciņu – pārceļoties uz Madrides “Real”. Šoruden velsietis atgriezās Ziemeļlondonas komandā, bet svētdienas mačā viņš iesaistījās no 72.minūtes.

Maču jaudīgi iesāka premjerlīgas rezultatīvākais duets Herijs Keins un Honmiņs Sons. Jau 45.sekundē pēc Keina tālas piespēles Sons ielauzās soda laukumā, apstrādāja bumbu un raidīja to mērķī. Astotajā minūtē, asistējot Sonam, Keins no tālas distances panāca 2:0. Vēl pēc astoņām minūtēm angļu uzbrucējs pēc piespēles soda laukumā ar galvu raidīja bumbu tīklā – 3:0.

Londonieši desmit minūtes pirms pamatlaika beigām bija vadībā ar 3:0, un nekas neliecināja, ka mājinieki laukumu neatstās ar trīs punktiem, taču turpinājumā spēle ievirzījās pavisam citā gultnē. Vispirms 82.minūtē pēc brīvsitiena Fabians Valbuena soda laukumā uzvarēja “otrajā stāvā” un, sitot ar galvu, vienus vārtus atguva. Trīs minūtes vēlāk pēc piespēles gar vārtiem bumbu savā “cietoksnī” ieraidīja Davinsons Sančess – 2:3.

Spēles kulminācija bija kompensācijas laika ceturtajā minūtē, kad Manuels Lansini ar tālu un izcili precīzu sitienu izrāva neizšķirtu.

“Šī bija tā spēle, kurā uzvara jau ir kabatā, bet beigās zaudējam trīs punktus,” pēc cīņas teica “Hotspur” galvenais treneris Žuzē Mourinju. “Pēc pirmajiem ielaistajiem vārtiem zaudējām kontroli un vairojām viņos ticību. Izsēt trīs vārtu pārsvaru ir liels sods, taču pelnīts.”

Tāpat svētdien dramatiski noslēdzās divu augšgala komandu tikšanās, kurā Birmingemas “Aston Villa” viesos izrāva uzvaru 1:0 (0:0) pār Lesteras “City”.

Uzvaras vārtus kompensācijas laika pirmajā minūtē guva Ross Bārklijs, kurš bumbu taisnstūrī raidīja ar spēcīgu tālšāvienu.

Jau ziņots, ka sestdien kopvērtējuma līdere Liverpūles “Everton” pilsētas derbijā mājās cīnījās neizšķirti 2:2 ar “Liverpool”.

Kopvērtējumā pirmajā vietā ar 13 punktiem piecās spēlēs ir “Everton” komanda, kurai ar četrās spēlēs maksimāli iekrātajiem 12 punktiem seko “Aston Villa”, kas vienīgā šosezon nav zaudējusi punktus. Tālāk ar desmit punktiem piecos dueļos seko “Liverpool”, bet pa deviņiem punktiem ir Lesteras “City” un Londonas “Arsenal” futbolistiem.

Itālija

Boloņa (Itālija), 19.okt., LETA–AFP. Itālijas A sērijas futbola komanda “Sassuolo” svētdien izcīnīja jau trešo uzvaru šajā sezonā un pakāpās uz otro vietu turnīra tabulā, kurā līderpozīcijas pieder grandam “AC Milan”.

“Sassuolo” viesos ar 4:3 (1:2) uzvarēja “Bologna”.

Uzvaru viesiem nokārtoja pretinieku spēlētājs Takehiro Tomijasu, kurš spēles 77.minūtē savā soda laukumā centās apturēt piespēli, taču ievirzīja bumbu savos vārtos.

Spēles 60.minūtē “Sassuolo” bija iedzinējos ar 1:3, taču sešu minūšu laikā izlīdzinājumu izdevās panākt, pateicoties Filipa Džuričiča un Frančesko Kaputo gūtajiem vārtiem.

Citā spēlē “Torino” savā laukumā ar 2:3 (1:2) negaidīti zaudēja “Cagliari”. Viesiem uzvaru 73.minūtē izrāva Džiovani Simeone, bet Turīnas komandā abus “golus” iesita Andrea Beloti.

Savukārt “AS Roma” mājās ar 5:2 (2:1) pārliecinoši uzvarēja līgas jaunpienācējus “Benevento”. Uzvarētāju rindās trīs vārtus guva Edins Džeko.

Dienu iepriekš “AC Milan” viesos ar 2:1 (2:1) uzvarēja “Inter”. Zlatans Ibrahimovičs milāniešiem uzvaru nokārtoja četru minūšu laikā, jo divreiz izcēlās laika posmā no 12. līdz 16.minūtei.

Tikmēr čempionvienība “Juventus” viesos spēlēja neizšķirti 1:1 (1:1) ar “Crotone”. Turīnas komandā izcēlās Alvaro Morata.

Turnīra vadībā pēc četrām spēļu kārtām ar 12 punktiem ir “AC Milan”, par vienu mazāk ir “Sassuolo”, bet ar deviņiem punktiem seko Bergāmo “Atalanta”. “Napoli” un “Juventus” iekrājušas pa astoņiem punktiem, kamēr “Inter” ar septiņiem noslēdz vadošo sešinieku.

Pērn jau devīto reizi pēc kārtas par Itālijas A sērijas čempioniem tika kronēti “Juventus” futbolisti.