Beilam lieliski vārti, “Real” atspēlējas un pārspēj “Juventus” (VIDEO)

05/08/2018 09:03

Starptautiskajā Čempionu kausā šonakt pirmo uzvaru izcīnījusi Madrides “Real”, kas ASV pilsētā Lendouverā vairāk nekā 70 tūkstošu skatītāju klātbūtnē atspēlējās un pārspēja Turīnas “Juventus” ar rezultātu 3:1.

Arī šajā mačā abi pasaules futbola grandi atpūtu deva vairākiem līderiem, tostarp vasaras skaļākajam pirkumam Krištiānu Ronaldu, kurš pēc deviņiem gadiem “Real” kreklā starpsezonā pārcēlās uz “Juventus. Spēles rezultātu 12. minūtē Madrides kluba aizsargs Dani Karvahals, tiesa, pēc Turīnas kluba spēlētāja centrējuma nesekmīgi mainot bumbas lidojuma virzienu un raidot to savos vārtos… Tomēr madridieši pirmajā puslaikā spēja panākt līdzsvaru, kad lielisks sitiens no soda laukuma robežas pēc ātras bumbas apstrādes padevās Garetam Beilam – 1:1.

Pēc pārtraukuma “Real” veica virkni spēlētāju maiņu, un laukumā devās arī Marko Asensio, kurš vēlāk kļuva par mača galveno varoni. Vispirms spānis ātrajā pretuzbrukumā 47. minūtē pēc Žuniora Viniciuša piespēles panāca 2:1, bet deviņas minūtes vēlāk Marko saņēma Lukasa piespēli, ar pirmo pieskārienu tiekot soda laukumā un raidot bumbu gar Vojčehu Ščensniju – 3:1.

“Real” šis bija pirmais panākums ASV notiekošā “International Champions Cup” ietvaros – iepriekšējā mačā 1. augustā Maiami “Karaliskais klubs” ar 1:2 piekāpās Madrides “Real”. Pēdējo trīs gadu UEFA Čempionu līgas uzvarētāji turnīru noslēgs Ņūdžersijā, 8. augustā tiekoties ar “AS Roma”. Tikmēr “Juventus” līdz ar šo maču jau noslēgusi dalību šajās sacensībās, izcīnot divus panākumus (2:0 pret “Bayern” un 2:1 “pendelēs” pret “Benfica”).

Vēl vienā spēlē šonakt, neskatoties uz ievērojamu pārsvaru bumbas kontrolē (62% pret 38%) zaudējumu pašā mača izskaņā pret “Milan” piedzīvoja “Barcelona” – 0:1. Uzvaras vārti tika sagaidīti vien kompensācijas laika trešajā minūtē, kad Itālijas klubam uzvaru atnesa portugālis Andrē Silva. Abas komandas dalību turnīrā noslēgušas ar vienu panākumu – “Barcelona” 11 metru sitienu sērijā pārspēja “Tottenham Hotspur” (3:2), bet pēcāk piekāpās diviem Itālijas klubiem “Roma” (2:4) un “Milan”.

Tikmēr milānieši pirms uzvaras pār katalāņiem “pendelēs” atzina Mančestras “United” pārākumu (1:2), kā arī ar minimālo 0:1 zaudēja “Hotspur”.