Beiless par Grīnu: Šobrīd viņš vairāk rej, nevis kož

09/06/2022 09:30
Nokopēts
Dreimonds Grīns

Ziemeļamerikā slavenais sporta apskatnieks Skips Beiless sociālajos tīklos kritizējis Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandas Goldensteitas “Warriors” vienu no līderiem Dreimondu Grīnu, sakot, ka viņš šobrīd vairāk runā, nevis apliecina savas prasmes ar darbiem.

Aizvadītās nakts finālsērijas trešajā spēlē “Warriors” ar 100:116 piekāpās Bostonas “Celtics” un nonāca iedzinējos ar 1-2. Grīns šajā spēlē bija nemanāms, nepilnās 35 minūtēs gūstot tikai divus punktus un atdodot trīs rezultatīvas piespēles. Zīmīgi, ka Grīns trīs maču laikā ir guvis tikpat punktus, cik nopelnījis sodus, proti, 15 un 15.

“Piedodiet, bet Dreimonds Grīns šobrīd vairāk rej, nevis kož,” sociālajos tīklos raksta Beiless. Arī pats Grīns pēc spēles bija paškritisks. Uz žurnālista jautājumu, kā viņš nospēlējis šo maču, pieredzējušais basketbolists atbildēja īsi un konkrēti: “Kā mēsls…”

Tikmēr ESPN apskatnieks Bobijs Markss uzskata, ka Grīns aizvadījis vienu no karjeras neefektīvākajiem finālsērijas mačiem savā karjerā. “Viņš nebija faktors ne uzbrukumā, ne aizsardzībā,” raksta Markss. Nākamais finālsērijas mačs risināsies 11. jūnijā Bostonā, bet tad sērija 14. jūnijā atgriezīsies Goldensteitā.

    Pagaidām neviens nav komentējis
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām