Beils devies uz Londonu, pastiprinot runas par viņa atgriešanos “Hotspur”

Gerets Beils
Gerets Beils | Foto: GEOFF CADDICK / AFP

Spānijas augstākās futbola līgas “La Liga” komandas Madrides “Real” uzbrucējs kopā ar citu šīs vienības spēlētāju Serhio Rehuilonu devušies uz Londonu, pastiprinot runas par viņu pievienošanos Anglijas premjerlīgas klubam Totenhemas “Hotspur”.

Runas par Beila aiziešanu cirkulē jau ilgāku laiku. Aizvadītajā sezonā 31 gadu vecais velsietis laukumā gāja tikai 20 mačos, kuru laikā viņš guva trīs vārtus.

Beilam līgums ar “Real” ir aktīvs līdz 2022. gadam, taču viņš jau kādu laiku vēlas pamest Madrides klubu. Tas tagad varētu piepildīties, jo Beils arvien vairāk tuvojas “Hotspur” vienībai, kurā spēlēja laikā no 2007. līdz 2013. gadam.

Tomēr medijs “Sky Sports” uzsver, ka “Hotspur” velsieti nepirks, bet viņš Ziemeļlondonas klubam tiks izīrēts. “Hotspur” būs jāšķiras no 20 mijoniem britu mārciņu, kas nosegs izīrēšanas izmaksas un Beila algu.

Beils vēlas spēlēt klubā, kas viņu “cienīs un novērtēs”, raksta “Sky Sports”. Totenhemas vienību vada slavenais Žuzē Mourinju.

Interesanti, ka savulaik “Hotspur” sastāvā Beils spēlēja kā malējais aizsargs, bet gadu gaitā viņš kļuva par uzbrucēju.

Tikmēr 23 gadus vecais talants Rehuilons pievienojās “Real” 2018. gadā, šajā klubā nospēlējot tikai 22 spēles, kurās vārti netika gūti. Viņš tika izīrēts “Sevilla” klubam, kur aizvadītajā sezonā 38 mačos guva trīs vārtus.

Spāņu aizsargam līgums ar “Real” ir līdz 2023. gadam un sagaidāms, ka “Hotspur” īrēs arī viņu.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par