Beks pārliecinoši rezultatīvākais, “Valmiera Glass”/”ViA” piekāpjas “TalTech”

29/01/2023 18:39
Tervels Beks un Valters Vēveris

“Valmiera Glass”/”Vidzemes Augstskola” (“Valmiera Glass”/”ViA”) šodien Tallinā “Pafbet” Latvijas – Igaunijas Basketbola līgas (LIBL) mačā ar rezultātu 60:87 piekāpās “TalTech/Optibet” basketbolistiem.

Tallinas basketbolisti ievērojamo pārsvaru iekrāja jau pirmajā puslaikā, kad pirmo ceturtdaļu uzvarēja ar deviņiem punktiem, bet puslaika pārtraukumā Igaunijas vienība devās ar +25. Mača otrajā daļā Valmieras komandai neizdevās samazināt deficītu, lai dueļa noslēgumā sagādātu intrigu.

“Valmiera Glass”/”ViA” rezultatīvākais spēlētājs šoreiz bija Tervels Beks, kurš izcēlās ar 24 punktiem, pievienojot arī astoņas atlēkušās bumbas. Viņam ar 12 punktiem un sešām bumbām zem groziem palīdzēja Džastins Makols, bet nevienam citam Latvijas kluba basketbolistam neizdevās gūt vairāk par pieciem punktiem.

Uzvarētājiem panākumu ar 17 punktiem un trīs atlēkušajām bumbām kaldināja Tomass Rādiks, bet pa 12 punktiem sameta Markanviss Haimons, kuram arī piecas bumbas zem groziem, kā arī Anatolijs Šundels.

Valmierieši ar četrām uzvarām 21 mačā turnīra tabulā ieņem 14. vietu, bet “TalTech” vienība ar bilanci 7-12 ir 12. pozīcijā 16 komandu konkurencē. “Valmiera Glass”/”ViA” iepriekšējā mačā savā laukumā pārtrauca astoņu zaudējumu līgā, ar 87:85 pieveicot “Ogri”.