Beļģija atspēlējas un sagrauj Kostariku, Senegāla uzveic korejiešus (VIDEO)

12/06/2018 00:10

Pārliecinošu sniegumu uzbrukumā savā pēdējā pārbaudes spēlē pirms FIFA Pasaules kausa finālturnīra Krievijā nodemonstrējusi Beļģijas izlase, kas Briselē ar rezultātu 4:1 pieveica Kostarikas valstsvienību.

Mača rezultāts tika atklāts 24. minūtē, kad pēc lieliskas kostarikāņu futbolistu izspēles beļģu četru sauso spēļu sēriju ar sitienu no gaisa pārtrauca Braiens Ruiss.

Kostarikāņu prieki gan nebija ilgi, Drīsam Mertensam un Romelu Lukaku no līdzīgām pozīcijām vārtu priekšā rezultātu izlīdzinot (1:1), kā arī puslaika beigās panākot vadību mājiniekiem – 2:1.

Pēc pārtraukuma beļģi laukumā pārņēma jau pilnīgu kontroli, Lukaku gūstot savus otros vārtus spēlē (3:1), kā arī pirmoreiz izceļoties Mičijam Batšuaji, kurš 64. minūtē uzstādīja cīņas gala rezultātu – 4:1.

Visbeidzot savu pirmo panākumu sagatavošanās posmā svinējusi Senegālas izlase, kas ar rezultātu 2:0 Austrijā apspēlēja Dienvidkoreju. Uzvaras vārtus Āfrikas vienība guva pateicoties korejieša savos vārtos raidītai bumbai.