Beljū pirms cīņas ar Usiku: Es jebkuram varu sekundes laikā “izslēgt gaismas” (VIDEO)

Usiks Beljū, sportazinas.com
Oleksandrs Usiks un Tonijs Beljū Foto: Sky Sports

Preses konferencē pirms sestdien Mančestrā gaidāmā boksa dueļa starp Toniju Beljū un Oleksandru Usiku ukraiņu cīkstonis atklājis, ka britu sportists ir spēcīgākais sāncensis viņa karjerā.

Oleksandrs Usiks - Tonijs Beljū
10.11.2018
1
1.18
X
30.00
2
4.85

Atgādinām, ka Beljū (31-2-1, 21 KO) un Usiks (15-0, 11 KO) ringā tiksies jau šajā sestdienā Lielbritānijas lielpilsētā Mančestrā, Oleksandram aizstāvot sev piederošās pasaules čempiona jostas pirmajā vieglajā svarā (līdz 90,7 kilogramiem) IBF, WBO, WBC, WBA un “The Ring” versijās.

“Tonijs ir patiešām bīstams. Viņš ir tāda paša auguma un tāda paša svara kā es. Paskatieties uz viņa acīm – tās ir dusmīgas,” komplimentus Beljū veltīja Usiks. Vēlāk gan Oleksandrs un viņa promouteris Aleksandrs Krasjuks nespēja slēpt savus smieklus, dzirdot, kad brita treneris Deivs Koldvels atzina, ka viņa padotā spēcīgais sitiens var nogāzt jebkuru pretinieku.

Pa ceļam uz savu absolūtā pasaules čempiona statusu Usiks ir pārspējis tādus pazīstamus bokserus kā Kšištofu Glovacki, Maiklu Hanteru, Marko Huku, latvieti Mairi Briedi, kā arī Muratu Gasijevu, kuru ukrainis itin pārliecinoši pārspēja pagājušās sezonas Boksa Supersērijas finālā Maskavā.

“Ringā tikšos ar cilvēku, kurš apveltīts ar apbrīnojamu talantu. Viņam piemīt viss, kas piemīt man, izņemot vienu lietu – es jebkuram varu sekundes laikā “izslēgt gaismas”. Es to iemācījos skolā un varu paveikt joprojām. Cilvēkam gaismu varu izslēgt vienā acu mirklī. Speršu lielāko soli, kādu spēris jebkurš britu bokseris. Varu zaudēt šajā cīņā, jo Usiks ir ļoti labs, taču nedomāju, ka tā notiks. Es viņu sasitīšu, apturēšu un salauzīšu viņa sirdi. Laiks ļaut briesmonim noķert briesmoni,” allaž tēlains savos izteikumos arī šoreiz bija Beljū.

35 gadus vecais Beljū savās pēdējās divās profesionālajās cīņās ar tehnisko nokautu pārspēja citu britu smagsvaru Deividu Heju, pēdējo reizi ringā kāpjot šī gada 5. maijā. Profesionālās karjeras laikā Tonijs piedzīvojis tikai divus zaudējumus – 2011. gadā atzīstot sava tautieša Neitana Kleverlija pārākumu (par WBO pussmagā svara pasaules čempionjostu), bet 2013. gadā cīņā par WBC un “The Ring” jostām pussmagajā svarā tika zaudēts arī kanādietim Adonim Stīvensonam.

“Nevienam nerūpēju, kad Kanādā kā zaudējis pussmagā svara bokseris atrados uz grīdas. Paskatieties, kur esmu tagad – to var paveikt ar ticību. Mēs visi dzīvē piedzīvojam neveiksmes, un man ir neveicies lielākā mērogā. Taču es arī esmu sasniedzis lielākus augstumus. Lai sasniegtu lielus mērķus, ir jāuzņemas lieli riski. Ja Usiks ir tik labs, kā visi runā, tad es varu arī zaudēt. Taču man daudz vairāk sāpētu no tās sajūtas, kas mani pārņemtu, ja atteiktos no cīņas un neatbildētu uz viņa zvanu.”

Tavs viedoklis

Esi pirmais, kas atstāj komentāru!

Paziņot par
avatar