Belohvoščika finišē 59. vietā Nāciju kausa sacensībās

22/03/2021 13:22
Laura Belohvoščika

Latvijas junioru meiteņu šosejas riteņbraukšanas izlase trenera Raivja Belohvoščika vadībā Itālijā svētdien startēja Nāciju kausa posma sacensībās –  “Piccolo Trofeo Alfredo Binda” velobraucienā. No mūsu meitenēm visaugstāk ierindojās Laura Belohvoščika, kura finišēja 59. vietā, vēsta Latvijas Riteņbraukšanas federācija (LRF).

Latvijas meiteņu un sieviešu izlašu šosejas riteņbraukšanā galvenais treneris Raivis Belohvoščiks, apvienojot mūsu valsts vadošās junioru sportistes, deva iespēju Latvijas sportistēm sevi apliecināt Nāciju kausa izcīņas pirmā posma sacensībās – “Piccolo Trofeo Alfredo”.

Sacensības pulcēja 114 dalībnieces no 13 valstīm. Latvijas izlases sastāvā iekļautas tika – Laura Belohvoščika (“RRS/ Belo CP”), Kitija Siltumēna (Dobeles sporta skola), Marta Petkus (RK “Liepāja”) un Lāsma Elza Vaivode (“RRS/ Vecmilgrāvis”). Lielākā pieredze no mūsu meitenēm šāda mēroga sacensībās bija Kitijai Siltumēnai un Martai Petkus.

Sportistes veica 73,4 kilometru garu un kāpumiem bagātīgu distanci. Spraigā cīņā uzvaru svinēja Somijas sportiste Anīna Ahtosalo (02:01:39). Finiša spurtā otro vietu ieņēma šveiciete Noelle Ruetšī (+00:00:00). Jāatzīmē Igaunijas sportistes Elizabeters Ebrasas 12. pozīcija (+00:00:06).

No mūsu meitenēm finišu smagajā trasē sasniedza Laura Belohvoščika un Kitija Siltumēna. Laurai debijas sacensībās junioru grupā 59. vieta (+00:03:32), bet Kitijai 65. vieta (+00:04:24).