Bendika 7,5 kilometru sprintā no čempiones atpaliek par divarpus minūtēm

11/02/2022 12:24
Baiba Bendika

Latvijas biatloniste Baiba Bendika piektdien Pekinas olimpiskajās spēlēs 7,5 kilometru sprinta distancē ieņēma 50.vietu, bet uzvaru izcīnīja Marte Ulsbū Reiselanna no Norvēģijas. Norvēģiete kļūdas šautuvē nepieļāva un distanci veica 20 minūtēs un 44,3 sekundēs, par 30,9 sekundēm

Sudraba godalgu izcīnīja zviedriete Elvīra Ēberja, kura arī šāva nekļūdīgi un uzvarētājai piekāpās 30,9 sekundes.Savukārt bronzas godalgu, tāpat nekļūdoties šautuvē, izcīnīja Doroteja Vīrere no Itālijas. Viņa no uzvarētājas finišā atpalika 37,2 sekundes.

Bendika no čempiones atpalika par divām minūtēm un 36,4 sekundēm, kas ļāva ieņemt 50.vietu un kvalificēties iedzīšanas sacensībām. Finišu sasniedza visas 89 startējušās sportistes. Iedzīšanas sacensības 10 kilometru distancē norisināsies 13.februārī.

Jau ziņots, ka 15 kilometru klasiskajā distancē Bendika ieņēma 58.vietu, bet Reiselanna tika pie bronzas. Norvēģiete arī izcīnīja zeltu komandu jauktajā stafetē, līdz ar to šodien nopelnot jau trešo Pekinas olimpisko spēļu medaļu.