Bendika: Esmu gatava turpināt cīņu

09/12/2018 21:45

Latvijas vadošā biatloniste Baiba Bendika, noslēdzot pirmo Pasaules kausa posmu, ir gatava turpināt cīņu, sportiste paudusi sociālajā tīklā “Instagram”.

“Pirmais Pasaules kausa posms noslēgts ar 20.vietu kopvērtējumā. Piedzīvoju daudz un dažādus atgadījumus un ieguvu labu pieredzi. Tā bija sīva cīņa, bet kopumā viss neizdevās perfekti. Šobrīd gan sajūtas ir labas un esmu gatava turpināt cīņu. Šis ir tikai sākums,” raksta Bendika.

Jau ziņots, ka Latvijas vadošā biatloniste Bendika svētdien Pokļukā ierindojās 41.vietā Pasaules kausa pirmā posma desmit kilometru iedzīšanas sacensībās.

Bendikai jaunā Pasaules kausa sezona sākusies lieliski, jo ceturtdien viņa izcīnīja augsto piekto vietu 15 kilometru individuālajā distancē, šajā disciplīnā sasniedzot karjeras rekordu. Savukārt svētdien Andrejs Rastorgujevs pārī ar Bendiku ieguva 12.vietu jauktajā stafetē.

Viņa šāda līmeņa sacensībās piekto vietu izcīnīja arī 2016.gada februārī, kad Kanādā sprintā bija piektā. Piektā pozīcija ir visu laiku augstākais rezultāts Latvijas sieviešu biatlona vēsturē, jo savulaik veiksmīgākā latviešu biatloniste Madara Līduma Pasaules kausa posmos nespēja karjeras laikā izcīnīt augstāku vietu par desmito.

Bendika iepriekšējā sezonā Pasaules kausa kopvērtējumā palika 55.vietā, savukārt Phjončhanas olimpiskajās spēlēs viņa nevienā no distancēm nespēja ielauzties labāko trīsdesmitniekā.

Pēc trim individuālajām sacensībām sieviešu kopvērtējumā vadībā ar 144 punktiem atrodas Vīrere, kamēr otrā ar 131 punktu ir Mekereinena. Tikmēr pirmo trijnieku ar 129 punktiem noslēdz Fialkova. Savukārt Bendika sezonas ievadā iekrājusi 53 punktus, kas ļauj atrasties 20.pozīcijā.