Bendika Norvēģijā izcīna 10.vietu vasaras biatlona supersprintā

07/08/2021 07:07

Latvijas vadošā biatloniste Baiba Bendika piektdien izcīnīja 10.vietu biatlona supersprinta, 11.vietu vasaras biatlona un 14.vietu šaušanas sacensībās Norvēģijā. Bendika vasaras biatlonā finišēja pēc 11 minūtēm un 48,3 sekundēm, pieļaujot trīs kļūdas šautuvē, kas cēsiniecei ļāva ieņemt 11.vietu 23 sportistu konkurencē.

Uzvarētāja Brezāza-Bušē šāva nekļūdīgi un finišēja pēc 10 minūtēm 48,5 sekundēm. Otrajā vietā ierindojās Norvēģijas zvaigzne Tirila Ekhofa, kura finišēja pēc 11 minūtēm un 5,7 sekundēm, divas reizes kļūdoties šautuvē.

Savukārt supersprinta distanci Bendika veica 19 minūtēs un 47 sekundēs, par 57,6 sekundēm atpaliekot no līderes Žilijas Simonas no Francijas. Otrā finišēja norvēģiete Marte Ulsbū Reiselanna, bet trešā – viņas tautiete Karulīne Ofigstada Knotena. Kopumā supersprintā finišēja visas 22 sportistes.

Šaušanas sacensībās guļus Bendika ar divām kļūdām ierindojās 10.vietā, bet stāvus šaušanā pieļāva vienu kļūdu un ieņēma 14.vietu, kopvērtējumā arī ierindojoties 14.vietā. Labākā šaušanā bija zviedriete Ingela Andešsone, kura guļus nesašāva divus mērķus, bet stāvus – vienu. Otrajā vietā Ida Emīlija Herfoša no Norvēģijas, bet trešajā vietā – Reiselanna, kurai bija pa divām kļūdām katrā šaušanas veidā.

Vasaras biatlonā vīriešiem piektdien uzvarēja vācietis Filips Horns, kurš ar divām kļūdām šautuvē finišēja pēc desmit minūtēm un 38,4 sekundēm. Otrais bija norvēģis Martins Femsteineviks kurš no līdera atpalika par 0,5 sekundēm, bet trešajā vietā ierindojās Peters Bjerns no Norvēģijas, finišējot pēc desmit minūtēm un 42 sekundēm. Otrās un trešās vietas ieguvēji šāva nekļūdīgi.

Vīriešiem supersprintā pirmajās sešās vietās bija norvēģu sportisti. Pēc 18 minūtēm un 44,7 sekundēm kā pirmais finišēja Vetle Šostads Kristiansens, viņam sekoja Tarjejs Bē un Endre Stromsheims. Stromsheims bija labākais šaušanā, guļus šaujot precīzi, bet stāvus pieļaujot divas kļūdas. Otrais bija Kristiansens, bet trešais – Aleksandrs Annešens.

Jau ziņots, ka Bendika ceturtdien izcīnīja 12.vietu rollerslēpošanas sacensībās. Prestižajās vasaras rollerslēpošanas un vasaras biatlona sacensībās “Blink Festivalen” startē ļoti daudz augstākā līmeņa sportistu. Vasaras rollerslēpošanas un biatlona festivāls turpināsies līdz svētdienai.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Mairis Briedis
16/10/2021 07:10

Tā diena ir klāt – Briedis cīņā pret Mannu lūkos nosargāt IBF čempiona jostu

Latvijas bokseris Mairis Briedis šodien cīņā pret Vācijas pārstāvi Arturu Mannu lūkos aizstāvēt sev piederošo Starptautiskās Boksa federācijas (IBF) čempiona jostu pirmajā smagajā svara kategorijā (līdz 90,7 kilogramiem). Cīņu vakars…

17/12/2014 11:40

„Panthers” uzvar „Capitals” garākajā pēcspēles metienu sērijā NHL vēsturē

Pirms Floridas „Panthers” uzbrucējs Niks Bigstads realizēja izškirošo bullīti, kopumā tika veiktas 20 pēcspēles metienu kārtas. Metienus izpildīja 40 dažādi spēlētāji. Pēcspēles metienu sērija iekļuva NHL vēsturē, kā visu laiku…