Bendika un Buliņa PK posmā aizvadīs sacensības individuālajā distancē

21/01/2021 09:58

Latvijas biatlonistes Baiba Bendika un Sanita Buliņa šodien Antholcā-Anterselvā Pasaules kausa septītajā posmā piedalīsies 15 kilometru individuālajā distancē. Sacensības sāksies plkst.15.15 pēc Latvijas laika, tiešraidēs tās translējot Latvijas Televīzijas 7. kanālam. Bendika trasē dosies ar 25.numuru, bet Buliņai būs 76.numurs. Sacensībās pieteikušās 96 biatlonistes.

Bendikai šīs būs sezonas pirmās sacensības individuālajā distancē, jo Covid-19 dēļ viņa pirmajā posmā Kontiolahti nestartēja. Sezonas ievadā šajā disciplīnā uzvaru svinēja itāliete Doroteja Vīrere, bet no latvietēm piedalījās tikai Annija Keita Sabule, kura ieņēma 94.pozīciju.

Bendika iepriekšējo reizi 15 kilometru individuālajā distancē startēja iepriekšējā sezonā pasaules čempionātā, kad tieši Antholcā ar četriem neaizvērtiem mērķiem izcīnīja 25.vietu. Karjeras labākais rezultāts viņai šajā disciplīnā tika sasniegts pirms divām sezonām Pokļukā, kur cēsniece ar perfektu šaušanu bija piektā. Savukārt Buliņa pirms tam Pasaules kausā nav sacentusies šajā disciplīnā.

Bendika šosezon vienu reizi finišējusi pirmajā divdesmitniekā, savās sezonas pirmajās sacensībās ieņemot 20.vietu sprintā. Pasaules kausa kopvērtējumā pirmo vietu ar 579 punktiem ieņem norvēģiete Marte Ulsbū Reiselanna, otrā ar 560 punktiem ir viņas tautiete Tirila Ekhofa, bet pirmo trijnieku ar 550 punktiem noslēdz zviedriete Hanna Ēberja. Bendika iekrājusi 55 punktus, kas dod 47.vietu.

Piektdien būs 20 kilometru individuālā distance vīriem, sestdien 12,5 kilometru sacensības ar kopēju startu sievietēm un 4×7,5 kilometru stafete vīriešiem, bet svētdien – 4×6 kilometru stafete dāmām un 15 kilometri ar masu startu kungiem. Pēc tam biatlonisti dosies uz Dušņikizdroju, Polijā, kur norisināsies Eiropas čempionāts. Turpinājumā februārī pasaules čempionātu uzņems Pokļuka, pēc tam būs divi Pasaules kausa posmi Nove Mesto, bet sezonas izskaņa paredzēta marta otrajā pusē Oslo.

Pieslēgties

Dienas fokusā

24/02/2021 23:02

Štelmahera spīts un ko saka skaitļi – kā Latvija pazaudēja biļeti uz EČ finālturnīru

Latvijas basketbols šobrīd nepiedzīvo vieglākos laikus. Abas galvenās valsts izlases nav kvalificējušās kontinenta lielākajam basketbola forumam, kaut gan darbs bija ne tikai izdarāms, bet klasificējās “obligāti izdarāmo” sarakstā. Šajā materiālā…