Bendikai trīs soda minūtes un 12. vieta EČ 15 kilometru individuālajā distancē

25/01/2023 13:16
Nokopēts
Baiba Bendika

Latvijas biatloniste Baiba Bendika trešdien Lencerheidē, Šveicē, izcīnīja 12.vietu Eiropas atklātā čempionāta 15 kilometru individuālajā distancē, Sanita Buliņa bija 61.pozīcijā, bet Sandra Buliņa ierindojās 75.vietā.

Sacensībās, kas ierasti nepulcē daudz elites sportistu, uzvaru svinēja itāliete Mikēla Karrāra, kura nesašāva vienu mērķu, finišēdama ar laiku 44 minūtes un 14,7 sekundes. Otrās vietas ieguvēja Līza Marija Šparka no Vācijas šāva nekļūdīgi un zaudēja 47,7 sekundes, bet vēl 5,5 sekundes lēnāks finiša laiks bija trešās vietas ieguvējai, Pasaules kausā bagātīgu pieredzi iekrājušajai ukrainietei Jūlijai Džimai.

Bendika ugunslīnijā kļūdījās trīsreiz, vienu reizi pirmajā šaušanā un divas – pēdējā. Pēc trešās šaušanas cēsniecei bija piektais rezultāts, taču ceturtajā šaušanā iegūtās divas soda minūtes liedza pacīnīties par godalgotajām pozīcijām. Uzvarētājai Bendika zaudēja divas minūtes un 8,2 sekundes, bet trasē latvietei bija sestais ātrākais solis, nedaudz ātrāks par kādreizējo distanču slēpotāju, zviedrieti Stīnu Nilsoni

Sanitai Buliņai bija četras soda minūtes un gandrīz septiņu minūšu deficīts pret uzvarētāju, bet Sandra Buliņa neaizvēra piecus mērķus un zaudēja vairāk nekā deviņas minūtes.

Pieteikumā bija arī Annija Keita Sabule, taču viņa neizgāja uz starta. Sacensībās piedalījās 94 biatlonistes. Pēcpusdienā norisināsies 20 kilometru individuālā distance, kurā piedalīsies Andrejs Rastorgujevs, Edgars Mise, Aleksandrs Patrijuks un Gints Lūsis.

    Pagaidām neviens nav komentējis
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām