Benetam “hat-trick”, “Panthers” un “Wild” iemet pa septiņiem vārtiem (VIDEO)

15/01/2022 08:55
Sems Benets

Aizvadītajā naktī Nacionālajā hokeja līgā (NHL) norisinājās trīs mači. Floridas “Panthers” uzbrucējs Sems Benets izcēlās ar “hat-trick”, kaldinot sevis pārstāvētās vienības uzvaru pār Dalasas “Stars” ar 7:1.

Pirmajā periodā panteras guva divus vārtus, otrajā – četrus, rezultātam pēc 40 minūtēm kļūstot 6:0. Noslēdzošās trešdaļas sākumā Rūpe Hincs samazināja deficītu līdz 6:1, tomēr noslēdzošā nogriežņa turpinājumā punktu pielika Benets, kurš šajā mačā sakrāja četrus (3+1) punktus. Tāpat četri (1+3) punkti Džonatanam Huberdo.

Minesotas “Wild” ar 7:3 pārspēja Anahaimas “Ducks”. Īpaši jaudīgs sanāca trešās trešdaļas sākums, kad “Wild” guva divus vārtus četru sekunžu laikā. Uzvarētāji vienībā ar trīs (2+1) punktiem izcēlās Mets Zukarello.

Kolorado “Avalanche” pēcspēles metienu sērijā ar 4:3 pieveica Arizonas “Coyotes”, svinot 13. uzvaru pēc kārtas savā laukumā.  Ar vārtiem un piespēli atzīmējās Andrē Burakovski.