Benitess atgriežas Eiropas futbola apritē un pārņem nu jau otra Liverpūles kluba grožus

30/06/2021 19:39
Nokopēts
Rafaels Benitess, www.sportazinas.com

Pazīstamais spāņu futbola treneris Rafaels Benitess panācis oficiālu vienošanos ar Anglijas futbola premjerlīgas klubu Liverpūles “Everton”, teikts kluba oficiālajā paziņojumā. Vienošanās ar 61 gadu veco speciālistu panākta uz trim sezonām.

Pēdējā spāņu trenera darba vieta bija Ķīnas futbola klubā “Dalian Pro”, uz kuras vadības tiltiņa viņš stājās 2019.gada jūlija sākumā, kopumā ar komandu aizvadot 38 spēles. Speciālists darbu klubā pārtrauca šī gada janvārī koronavīrusa pandēmijas dēļ.

Pirms pārcelšanās uz Ķinu, no 2016. Līdz 2019.gadam Benitess trenēja Ņūkāslas “United”, kur bija ārkārtīgi populārs starp vienības līdzjutējiem. Tāpat spāņu speciālists karjeras laikā vadījis tādus slavenus klubus kā “Valencia”, “Liverpool”, Milānas “Inter”, Londonas “Chelsea”, “Napoli” un Madrides “Real”.

Benitess līdz ar to kļuvis vien par otro speciālistu, kurš galvenā treneta pienākumus pildījis abās Liverpūles komandās. Pēdējo un pirmo reizi kas tas notika gandrīz pirms 130 gadiem. Toreiz Viljams Barklajs no 1888. līdz 1889.gadam vadīja “Everton”, bet vēlāk no 1892. līdz 1896.gadam strādāja “Liverpool” komandā.

Kopā ar “Liverpool” komandu Benitess 2005.gadā triumfēja UEFA Čempionu līgā, turklāt viņš ir viens rno treneriem, kuriem izdevies uzvarēt UEFA Eiropas līgā, UEFA Superkausā, UEFA Čempionu līgā un Klubu Pasaules kausā.

logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām