Benitess atstās Anglijas premjerlīgas klubu Ņūkāslas “United”

Rafaels Benitess, sportazinas.com
Foto: EPA/LETA

Pazīstamais spāņu speciālists šovasar atstās Anglijas premjerlīgas futbola čempionāta kluba Ņūkāslas “United” galvenā trenera amatu.

Aizvadītajā sezonā komanda premjerlīgā ieguva 13.vietu un saglabāja iespēju spēlēt starp valsts spēcīgākajiem klubiem. Benitess ar Ņūkāslas “United” klubu gan nav varējuši vienoties par jaunu līgumu.

“Mēs ilgi un smagi strādājām pie tā, lai pagarinātu līgumu ar Benitesu. Tomēr ar viņu un viņa pārstāvjiem nav bijis un nebūs iespējams vienoties,” teikts kluba paziņojumā.

Pašreizējais 59 gadus vecā Benitesa līgums noslēgsies 30.jūnijā, bet pēc tam viņš būs tiesīgs pievienoties jebkuram citam futbola klubam.

Benitess par Ņūkāslas “United” galveno treneri strādājis kopš 2016.gada. Toreiz komanda izkrita uz Anglijas otro līgu, bet jau pēc gada atgriezās premjerlīgā un nākamajās sezonās izcīnīja attiecīgi desmito un 13.vietu.

Spāņu speciālists karjeras laikā vadījis tādus slavenus klubus kā “Valencia”, “Liverpool”, Milānas “Inter”, Londonas “Chelsea”, “Napoli” un Madrides “Real”.

Kopā ar “Liverpool” komandu Benitess 2005.gadā triumfēja UEFA Čempionu līgā, turklāt viņš ir vienīgais treneris vēsturē, kurš spējis uzvarēt UEFA Eiropas līgā, UEFA Superkausā, UEFA Čempionu līgā un Klubu Pasaules kausā.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par