Benzemā ieslēdz “Dieva režīmu” un septiņās minūtēs nokārto “hat-trick”

02/04/2023 19:10
Karims Benzemā

Fantastisku sniegumu “LaLiga” mačā demonstrējis Madrides “Real” uzbrucējs Karims Benzemā, kurš septiņu minūšu laikā “Valladolid” vārtos iesita trīs bumbas, kaldinot komandas uzvaru ar 6:0.

Pirmos vārtus 22. minūtē guva Rodrigo, taču tālāk pie darbiem ķērās 35 gadus Francijas futbolists, kurš bija precīzs 29., 32. un 36. minūtē. Pirmajam puslaikam noslēdzoties ar 4:0, “Real” nedomāja apstāties un mača otrajā pusē Asensio palielināja rezultātu līdz 5:0, savukārt jau kompensācijas laikā Lukass panāca 6:0.

Spēles galvenais varonis maču pabeidz pirms finālsvilpes, jo 65. minūtē viņu laukumā nomainīja Edens Azars.

Citos šīs dienas mačā “Celta Vigo” un “Almeria” nospēlēja neizšķirti 2:2, “Villarreal” ar 2:0 pārspēja “Real Sociedad”, bet Madrides “Atletico” ar 1:0 pieveica “Betis”.

Anglija

Ņūkāslas “United” ar 2:0 pārspēja Mančestras “United”. Abi vārti tika gūti otrajā puslaikā, atzīmējoties Džo Vilokam un Kelumam Vilsonam. Citā spēlē Vesthemas “United” ar 1:0 pārspēja “Southampton”.

Francija

Līdere Parīzes “Saint-Germain” zaudēja punktus pret Lionas “Olympique”, piedzīvojot neveiksmi ar 0:1. Vienīgos vārtus guva Bredlijs Barkola. Pirmajā puslaikā “Olympique” neizmantoja izdevību izvirzīties vadībā agrāk, jo Aleksandrs Lacazets nerealizēja 11 metru soda sitienu.

Citi mači: “Lille” – “Lorient” 3:1, “Angers” – “Nice” 1:1, “Brest” – “Touluse” 3:1, “Clermont” – “Ajaccio” 2:1, “Nantes” – “Reims” 0:3, “Monaco” – “Strasbourg” 4:3.

Itālija

A sērijas līdervienība “Napoli” savā laukumā piedzīvoja pamatīgu fiasko pret “Milan” ar 0:4. Jau pēc 25 nospēlētajām minūtēm rezultāts bija 0:2, spēles turpinājumā viesiem no Milānas gūstot vēl divus vārtus.

Citi mači: “Bologna” – “Udinese” 3:0, “Monza” – “Lazio” 0:2, “Spezia” – “Salernitana” 1:1, “Roma” – “Sampdoria” 3:0.