Benzemā izglābj “Real” no punktu zaudējuma pret pastarīti (VIDEO)

01/04/2019 11:35

Francijas uzbrucēja Karima Benzemā vārti svētdien izglāba Madrides “Real” no punktu zaudēšanas Spānijas futbola čempionāta mačā. “Real” futbolisti savā laukumā ar 3:2 (1:1) pieveica turnīra vājāko komandu “Huesca”.

Madrides kluba galvenais treneris Zinedins Zidāns jau pirms mača parūpējās par pārsteigumu, kā savas komandas vārtsargu izvēloties savu dēlu Luku, kurš gan bija spiests kapitulēt jau trešajā minūtē, jo viņu pārspēja kolumbietis Huans Ernandess.

Cīņas 25.minūtē Isko gan panāca neizšķirtu, bet 62.minūtē “Real” pārņēma vadību, kad ar precīzu sitienu atzīmējās Dani Sevaljoss, tomēr 74.minūtē viesi panāca neizšķirtu. Lai gan karaliskais klubs nebija tālu no tā, lai zaudētu punktus, 89.minūtē Benzemā mājiniekiem izrāva uzvaru.

Zīmīgi, ka pēdējā laikā parādījusies informācija, ka Benzemā varētu vasarā pamest Madrides “Real” un pievienoties Mančestras “United”.

“Mēs esam apmierināti ar Karimu, un es ar viņu rēķinos. Līdz sezonas beigām ir atlikušas deviņas spēles, un tad jau redzēs, kas notiks tālāk. Nedomāju, ka viņš pārcelsies uz citu klubu,” drošs ir Zidāns.

Jau ziņots, ka, divus vārtus gūstot argentīniešu futbola superzvaigznei Lionelam Mesi, “Barcelona” komanda sestdien savā laukumā ar 2:0 (0:0) pārspēja Barselonas “Espanyol” vienību.

Mesi pirmos vārtus guva 71. minūtē, kad atzīmējās ar precīzu brīvsitienu no soda laukuma robežas. Otros vārtus argentīnietis guva divas minūtes pirms pamatlaika beigām, no kreisās puses saņemot Malkoma piespēli un raidot bumbu tīklā.

Pirms šī mača tika godināta Karaļa kausa basketbolā ieguvēja Barselonas “Lassa”, ceremonijā laukumā dodoties arī latvietim Rolandam Šmitam.

Savukārt vēl vienā spēlē pārliecinošu uzvaru guva Madrides “Atletico”, kas izbraukumā ar 4:0 (2:0) pieveica “Alaves” futbolistus.

Citā mačā “Getafe” ar 0:2 (0:0) savā laukumā piekāpās “Leganes” vienībai un zaudēja cerības iekļūt pirmajā četriniekā.

Spānijas čempionāta līdere ar 69 punktiem 29 spēlēs ir “Barcelona”, kamēr 59 punktus iekrājusi Madrides “Atletico”. Trešā ar 57 punktiem ir Madrides “Real”, no kuras par 11 punktiem atpaliek “Getafe”.