Benzemā pirmo reizi “Real” karjerā nerealizē pendeli; “Liverpool” un “Chelsea” uzvaras Anglijā

23/01/2022 21:27
Karims Benzemā

Spānija

Pirmo reizi savā Madrides “Real” karjerā 11 metru sitienu šovakar nerealizēja kluba leģenda Karims Benzemā, kura pārstāvētā vienība cīnījās neizšķirti 2:2 ar “Elche”. Zīmīgi, ka Benzemā spāņu klubu pārstāv kopš 2009. gada. “Real” piekto reizi 22 šīs sezonas spēlēs cīnījās neizšķirti. Benzemā 33. minūtē netrāpīja pendeli, par ko madridiešus sodīja Lukass Boje, kurš panāca 1:0 “Elche” labā. Otrajā puslaikā 76. minūtē Pere Milla panāca 2:0, “Real” nokļūstot visai sliktā situācijā, taču Luka Modričs sešās minūtēs spēja panākt 1:2. Kompensācijas laika otrajā minūtē Eders Militao kļuva par “Real” galveno varoni, jo izrāva 2:2.

Vēl citā šodienas spēlē “Granada” ar 0:2 zaudēja “Osasuna”. Tikmēr “Barcelona”, pateicoties Frenkija De Jonga vārtiem, ar 1:0 uzvarēja “Deportivo Alaves”, bet “Rayo Vallecano” ar 0:1 piekāpās Bilbao “Athletic”. Savukārt “Real Sociedad” un “Getafe” mačā vārtu guvumi nebija vērojami.

Anglija

Anglijas premjerlīgā šovakar uzvaru izcīnīja “Liverpool”, kas, pateicoties Virdžila van Dijka, Aleksa Oksleida-Čemberleina un Fabinju vārtu guvumiem, ar rezultātu 3:1 apspēlēja “Crystal Palace”, kuras sastāvā vienīgo reizi precīzs bija Odsons Eduārs. Savukārt Londonas “Chelsea” ar 2:0 apspēlēja Totenhemas “Hotspur”, ar vārtu guvumiem izceļoties Hakimam Zijeham un Tjagu Silvam. Tikmēr neizšķirti cīnījās Londonas “Arsenal” un “Burnley” (0:0), kā arī Lesteras “City” un Braitonas un Hovas “Albion” (1:1).

Vācija

Bundeslīgas līdere Minhenes “Bayern” izcīnīja kārtējo panākumu, ar 4:1 sagraujot Berlīnas “Hertha”. Minheniešiem vārtus guva Korentins Toliso, Tomass Millers, Līrojs Sanē un Seržs Gnabrī, kamēr berlīniešiem vienīgo reizi atzīmējās Jirgens Ekelenkamps. Panākumu guva arī “Leipzig”, kas ar 2:0 pārspēja “Wolfsburg”.

Francija

Francijas čempionātā centrālā cīņa sākās plkst. 21:45, kad Parīzes “Saint-Germain” uzsāka dueli ar “Stade de Reims”. Parīziešiem gan šī bija viegla pastaiga, jo tika gūta uzvara ar 4:0. Ar vārtu guvumiem atzīmējās Marko Verati, Serhio Ramoss un Danilo Pereira, savukārt Vouts Faess 67. minūtē bumbu iesita savos vārtos.

Vēl šodien “Ligue 1” tika aizvadīti vairāki citi mači. “Nice” ar 2:0 apspēlēja “Metz”, “Angers” ar 2:1 uzvarēja “Troyes”, bet Bordo “Girondins” ar 4:3 apspēlēja “Strasbourg”. Zaudējumu cieta “Stade Rennais”, kas ar 1:2 piekāpās “Clermont Foot”, bet “Lorient” ar 2:4 atzina “Nantes” pārākumu. Visbeidzot “Montpellier” aar 3:2 apspēlēja “Monaco”.

Itālija

A sērijā tikmēr “Roma” ar 4:2 apspēlēja “Empoli”, uzvarētājiem visus četrus golus iesitot 13 minūšu laikā pirmajā puslaikā. Rezultātu 24. minūtē atklāja Tamijs Abrahams (1:0), kurš 33. minūtē panāca 2:0. Tad 35. minūtē precīzs bija Serhio Oliveira (3:0), bet 37. minūtē “Empoli” nonāca 0:4 iedzinējos, jo vārtus guva Nikolo Zaniolo.

Citos dueļos “Napoli” ar 4:1 pārspēja “Salernitana”, “Cagliari” cīnījās 1:1 pret “Fiorentina”, bet “Spezia” ar 1:0 uzveica “Sampdoria”. Neizšķirts tika fiksēts arī “Torino” un “Sassuolo” duelī (1:1), savukārt pēdējā šīsdienas mačā Turīnas “Juventus” viesojās Milānā, tomēr ne turīnieši, ne mājinieki “Milan” vārtus neguva.