Bērks: Porziņģis ir spēlētājs, kurš Dalasai var atnest titulu

Trejs Bērks, sportazinas.com
Trejs Bērks. Foto: Isaiah J. Downing/USA TODAY Sports

Nacionālās basketbola asociācijas () kluba  Dalasas “Mavericks” jaunieguvums par latviešu basketbola spīdekli Kristapu Porziņģi izteicās, ka latvietis Dalasai var palīdzēt iegūt titulu, vēsta kluba mājaslapa.

Bērks atzinis, ka Porziņģis ir lielisks spēlētājs un viņš noteikti palīdzēs “Mavericks” izdarīt lietas, kuras klubs ilgi nav sasniedzis.

“Viņš noteikti ir spēlētājs, kurš var ilgus gadus būt līderis komandā. Esmu priecīgs, ka man sasnāca uzspēlēt ar viņu pirms traumas,” turpināja 26 gadus vecais basketbolists.

Porziņģa spēles stilu komentēja Bērks:”Kristaps padara saspēles vadītāju darbu vieglu ar savu daudzpusīgo spēli gan uzbrukumā, gan aizsardzībā. Mēs visi (“Mavericks” komanda) nevaram sagaidīt, kad viņš atgriezīsies laukumā.”

Aizsargs salīdzina latvieti ar “Mavericks” leģendu Dirku Novicki:”Viņu spēles stils ir ļoti līdzīgs. Abi var iemest metienus no jebkuras vietas laukumā.”

“Gan Dončičs, gan Porziņģis ir ļoti  meistarīgi spēlētāji. Viņi abi radīja problēmas pretiniekiem, kad vēl spēlēja atsevišķi, bet tagad, kad viņi spēlēs vienā komandā būs vēl jautrāk to vērot,” Dalasas komandas nākotni iztēlojās Bērks.

Jau ziņots, ka janvāra beigās Porziņģis, Bērks, Tims Hārdevejs un Kortnijs Lī iespaidīgā maiņas darījumā no Ņujorkas “Knicks” pārcēlās uz Dalasas “Mavericks” komandu. Savukārt uz Ņujorku devās Veslījs Metjūzs, Deniss Smits, Deandrē Džordans un divas nākotnes drafta izvēles.

 

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par