Bernards paveic lauvas tiesu, Marenis raksta savu stāstu – labākie hokejisti pret Itālijas izlasi

14/05/2019 20:13
bukarts-sportazinas

Latvijas izlase ar 3:0 izcīnīja uzvaru pret Itālijas hokejistiem, bet panākums iesākumā nerādījās tik pārliecinošs. Turpinājumā latvieši presingoja, guva tikai trīs vārtus, bet galvenais, ka izcīnīja uzvaru. Šoreiz kā vienu no spēles zvaigznēm jāpiemin mača varonis Itālijas izlases vārtsargs Andreas Bernards.

Andreas Bernards – 63 atvairīti metieni

Itālijas izlases vārtsargs bija labākais spēlētājs mačā pret Latviju, cīnījās kā lauva. Pirmos vārtus Bernards ielaida tikai spēles 30. minūtē. Otrās trešdaļas noslēgumā vārtsargs uzelpoja un priecājās par perioda beigām kā būtu izcīnījis uzvaru spēlē. Šī viņam noteikti bija karjeras spēle ar visvairāk atvairītajiem metieniem

Rihards Marenis – 1+0 9:44 min.

Šosezon aizvada pirmo sezonu profesionālajā hokejā, vasarā pat bija domājis noslēgt karjeru, bet šodien izcēlās ar pirmajiem vārtiem izlases sastāvā. Marenis ir viens no labākajiem melnā darba darītājiem, neatdos lieku piespēli, bet gan pats izdarīs metienu. Viņam bija iespēja otrās trešdaļas ievadā, kad 2:1 pretuzbrukumā izgāja ar Teodoru Bļugeru, bet debitanta mesto ripu atsargāja Itālijas izlases vārtsargs. Pēc otrā perioda viņš izteicās: “Ar pirmo piegājienu rokas notrīcēja, vienkārši palaidu uz vārtiem, uznāca dusma.” Otrajā piegājienā rokas nenotrīcēja, un ar precīzu metienu devītniekā Rihards guva pirmos vārtus Latvijas izlases sastāvā.

Roberts Bukarts – 1+0 13:47 min.

Pirmajā periodā kapteiņa asistents bija izdarījis piecus metienus, iespējas bija gana daudz, bet ripa negāja vārtos. Vecākais Bukarts pārdzīvoja, ka ripa nekrīt vārtos, bet otrajā periodā slogs nokrita. Vienā no momentiem otrajā trešdaļā Bukarts netrāpīja vārtos, jo patraucēja itāļa aizsarga nūja. Citā epizodē pēc brāļa Riharda piespēles Roberts ar neērto nūjas lāpstiņas pusi raidīja ripu vārtos.