Bertāna “EA7 Emporio Armani” iesāk vareni, bet atzīst CSKA pārākumu (VIDEO)

12/10/2017 22:17

“Turkish Airlines” Eirolīgas jaunās sezonas atklāšanas spēlē Daira Bertāna pārstāvētā Milānas “Emporio Armani” nespēja noturēt pirmajā puslaikā iegūto pārsvaru un viesos ar 84:93 atzina Maskavas CSKA pārākumu.

Milānas komanda lieliski iesāka spēli un pirmajā ceturtdaļā guva 30 punktus, pretiniekiem ļaujot gūt vien 16. Otrajā ceturtdaļā spēle izlīdzinājās un CSKA atspēlēja četrus punktus, desmitminūti uzvarot ar 22:18.

Otrā puslaika sākumā CSKA ņēma spēles grožus savās rokās un trešo nogriezni uzvarēja ar 27:16 un noķerto ritmu uzbrukumā nepazaudēja arī pēdējā ceturtdaļā, pāris minūtes pirms spēles beigām neradot šaubas par savu uzvaru.

Uzvarētāju labā rezultatīvākais bija spāņu saspēles vadītājs Serhio Rodrigess, kurš guva 20 punktus, bet 19 punkti francūža Nando de Kolo rēķinā.

“EA7 Emporio Armani” rindās rezultatīvākais ar 17 punktiem bija Endrū Gudloks, bet ar 16 viņam piebalsoja serbs Vladimirs Micovs.

Daira Bertāna kontā teju 22 aizvadītās minūtēs 14 punkti (3/6 2p, 2/2 3p un 2/2 soda metienos).

Tikmēr citos mačos uzvaru svinēja Madrides “Real”, kas izbraukumā ar 88:74 (28:19, 17:17, 17:20, 26:18) pieveica Stambulas “Anadolu Efes”.

Stambulas vienības rindās rezultatīvākais bija amerikānis Ēriks Makolums, gūdams 26 punktus, bet “Real” rindās spīdēja slovēņu brīnumbērns Luka Dončičs, kurš guva 27 punktus.