Bertāna “Emporio Armani” piedzīvo zaudējumu pirmajā pusfināla mačā

25/05/2018 00:16

Latvijas izlases basketbolists Dairis Bertāns ceturtdien guva piecus punktus Itālijas A sērijas pusfināla pirmajā mačā, kamēr viņa pārstāvētā Milānas “EA7 Emporio Armani” komanda cieta zaudējumu.

“EA7 Emporio Armani” savā laukumā ar rezultātu 82:85 (13:21, 23:22, 29:27, 17:15) piekāpās Brešas “Germani Basket” vienībai, sērijā līdz trim uzvarām nonākot iedzinējos ar 0-1.

Bertāns šajā mača laukumā bija deviņas minūtes, kuru laikā realizēja savu vienīgo divpunktu metienu un visus trīs soda metienus.

Latvijas basketbolists veica vienu rezultatīvu piespēli, pārtvēra vienu bumbu, četras reizes pārkāpa noteikumus, izprovocēja vienu piezīmi un tika pie diviem efektivitātes koeficients punktiem.

Bertāna pārstāvētajā komandā rezultatīvākais ar 17 punktiem bija serbs Vladimirs Mičovs, kamēr pretiniekiem 20 punktus guva Mikēle Vitāli.

Daira Bertāna spēli klātienē noraudzījās arī viņa brālis Dāvis Bertāns no Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandas Sanantonio “Spurs”.

Nākamo spēli abas komandas aizvadīs sestdien Milānā.

Jau ziņots, ka “EA7 Emporio Armani” ceturtdaļfināla sērijā ar 3-0 apspēlēja Kantu “Red October” vienību.

Pusfinālā iekļuvusi arī Ojāra Siliņa pārstāvētā Trento “Dolomiti Energia”, kas ceturtdaļfinālā ar 3-1 pārspēja Avelīno “Sidigas” vienību.

Pusfinālā Trento komanda tiksies ar pērnās sezonas čempioni Venēcijas “Umana Reyer”, kurai pērn finālsērijā zaudēja ar 2-4. Venēcijas komanda ceturtdaļfināla sērijā ar 3-0 pārspēja Kremonas “Vanoli” basketbolistus.

Siliņa pārstāvētā vienība pirmo pusfināla sērijas maču aizvadīs piektdien.