Bertāna komandas biedrs Vols kļūst neapmierināts un vēlas pamest “Wizards”

Džons Vols
Džons Vols | Foto: Brad Mills-USA TODAY Sports

Nacionālās basketbola asociācijas () komandas Vašingtonas “Wizards” zvaigzne kļuvis neapmierināts ar pēdējā laika baumām un paziņojis, ka vēlas tikt aizmainīts no pašreizējā kluba, informē “The Athletic” apskatnieks Šams Šaranija.

Lai arī Vols allaž bijis lojāls “Wizards” vienībai, tagad viņš vairs nav tik pozitīvi noskaņots, ka karjeru varētu turpināt Vašingtonā. Nesen izskanēja runas, ka “Wizards” un Hjūstonas “Rockets” plāno iespējamo maiņu, kurā Vols tiktu apmainīts ar Raselu Vestbruku.

Hjūstona vēloties iegūt vēl citus aktīvus, jo uzskata, ka Vestbruks ir vērtīgāks par Volu. Pagaidām sarunas ir apstājušās.

Vols izlaida visu iepriekšējo sezonu, jo viņš ārstēja Ahilleja cīpslas plīsumu. Šo traumu viņš guva pavisam nelāgā veidā, nokrītot mājās pa trepēm. Basketbolists oficiālā NBA spēlē laukumā nav gājis kopš 2018. gada decembra, jo iepriekš cīnījās ar vēl vienu savainojumu.

Viņš ir vislabāk apmaksātais spēlētājs “Wizards” komandā un viens no pelnošākajiem spēlētājiem visā NBA. Vols ir viens no retajiem spēlētājiem, kuram ir aktīvs “super-max” līgums – tādu komandas var piešķirt spēlētājiem, kuri visu karjeru spēlējuši vienā klubā vai vienībā nonākuši maiņas ceļā, kamēr aktīvs bijis debitanta līgums.

Vola četru sezonu kontrakta vērtība ir 171,1 miljons dolāru. Ik sezonu līdz 2023. gadam viņš saņem 38,2, 41,3, 44,3 un 47,4 miljonus dolāru.

2010. gada NBA drafta pirmais numurs karjeras laikā “Wizards” sastāvā vidēji izcēlies ar 19 punktiem, 4,3 atlēkušajām bumbām un 9,2 rezultatīvām piespēlēm 573 regulārā čempionāta dueļos.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par