Bertāna meita palīdz tētim treniņa pirms Zvaigžņu spēles tālmetienu konkursa (VIDEO)

Dāvis Bertāns, sportazinas.com
Dāvis Bertāns | Foto: Vašingtonas Wizards

Jautra epizode notikusi piektdien, kad Nacionālās basketbola asociācijas () komandas Vašingtonas “Wizards” basketbolists gatavojās dalībai karjeras pirmajā tālmetienu konkursā.

“Wizards” vienība publicējusi video savā tviterī. Kamēr Bertāns treniņa laikā apspriež nianses, viņa divus gadus veca meita Mila pienāk pie stenda ar bumbām, paņem vienu un atnes tētim.

Jau ziņots, ka Bertāns svētdien kļuva par pirmo latvieti, kurš piedalījies tālmetienu konkursā, kur viņš izcīnīja trešo vietu.

Pirmajā kārtā Bertāns iekrāja 26 no maksimālajiem 40 punktiem, palikdams aiz Badija Hīlda (Sakramento “Kings”) un Devina Bukera (Fīniksas “Suns”), kuri iekrāja par punktu vairāk. Šī trijotne tad tika arī otrajā kārtā jeb finālā.

Cīņu par tālmetienu konkursa uzvarētāja balvu Bertāns iesāka ar 22 punktiem, bet Bukers guva 26 punktus, pārspēdams latvieti. Kā trešais tālmetienus izpildīja Hīlds, kurš tika pie 27 punktiem un svinēja uzvaru.

“Kad dabūju 22 punktus, sapratu, ka neuzvarēšu. Domāju, ka vajadzēs vismaz 25, lai saglabātu cerības,” NBC citē Bertāna teikto.

Bertāns: Kad dabūju 22 punktus, sapratu, ka neuzvarēšu

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par