Bertāna pārstāvētā “Spurs” sagādā vēl vienu zaudējumu ar Kazinsu pastiprinātajai “Pelicans” vienībai (+VIDEO)

04/03/2017 11:18

Ņūorleāna (ASV), 4.marts, LETA. Latviešu uzbrucēja Dāvja Bertāna pārstāvētā Sanantonio “Spurs” komanda piektdien Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) regulārā čempionāta mačā viesos ar 101:98 (27:30, 22:18, 18:18, 22:23, 12:9) pagarinājumā pieveica Ņūorleānas “Pelicans”, kas pirms pāris nedēļām pastiprinājās ar līgas superzvaigzni Demarkusu Kazinsu.

Bertāns šajā mačā laukumā pavadīja vien nedaudz vairāk par divām minūtēm, bet pie punktiem netika. Latvietis vienīgais metiens, kas bija no trīspunktnieka līnijas, bija neprecīzs. Vienīgo reizi Latvijas basketbolists laukumā devās otrās ceturtdaļas vidū.

“Spurs” sastāvā ar 31 punktu šajā mačā izcēlās Kavai Lenards, kamēr 21 punktu un 15 atlēkušās bumbas pievienojas Lemarkuss Oldridžs. Savukārt “Pelicans” rindās Entonijs Deiviss iemeta 29 punktus un izcīnīja deviņas atlēkušās bumbas, bet Džrū Holidejs pievienoja 26 punktus. Tikmēr Kazinss izcēlās ar 19 punktiem un 23 atlēkušajām bumbām.

Šis mačs kopumā aizritēja ļoti līdzvērtīgā cīņā, jo neviena no komandām nespēja iegūt vismaz desmit punktu pārsvaru. Pamatlaiks noslēdzās ar neizšķirtu rezultātu 89:89, tomēr pagarinājumā veiksmīgāk nospēlēja “Spurs” basketbolisti. Šī dueļa izšķirošo metienu vienu minūti un 14 sekundes pirms papildlaika beigām realizēja Petijs Milss, kurš ar trīspunktnieku panāca 100:96.

“Spurs” komanda izcīnīja jau 11 uzvaru pēdējos 13 mačos un Rietumu konferences turnīra tabulā samazināja atstarpi no līderes Goldensteitas “Warriors”. “Spurs” komandai tagad ir 47 uzvaras 60 mačos, no “Warriors” atpaliekot par trim panākumiem, taču Sanantonio komandai ir spēle rezervē.

Tikmēr “Pelicans” ar 24 uzvarām 62 spēlēs ir Rietumu konferences 13.vietā. Kopš sastāva papildināšanas ar Kazinsu, kurš tika iemainīts no Sakramento “Kings”, šī vienība ir aizvadījusi piecas spēles, kurās piedzīvojusi četrus zaudējumus, manāmi samazinot savas izredzes iekļūt izslēgšanas turnīrā.

Nākamo spēli “Spurs” aizvadīs jau sestdien, kad savā laukumā tiks uzņemti Minesotas “Timberwolves” basketbolisti.

LETA jau ziņoja, ka citā spēlē latviešu zvaigzne Kristaps Porziņģis piektdien guva 18 punktus, bet viņa pārstāvētā Ņujorkas “Knicks” komanda viesos ar rezultātu 102:105 (35:29, 18:34, 28:16, 21:26) piekāpās Filadelfijas “76ers”.

Ar 62 spēlēs gūtām 25 uzvarām “Knicks” komanda Austrumu konferences kopvērtējumā atrodas 12.vietā.

Turpinājumā “Knicks” basketbolistiem svētdien savā laukumā gaidāma cīņa pret spēcīgo Goldensteitas “Warriors”.