Bertāna produktīvais sniegums palīdz “Spurs” revanšēties “Lakers” (VIDEO)

08/12/2018 08:22

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) kārtējā mačā divu zaudējumu sēriju pārtraukusi Dāvja Bertāna pārstāvētā Sanantonio “Spurs”, kas ar 133:120 pārspēja Losandželosas “Lakers”, kam bija piekāpusies divas dienas iepriekš.

Šajā mačā dominēja uzbrukuma basketbols, abām komandām līdzīgā pirmajā puslaikā spējot sasniegt 140 gūto punktu robežu, četru punktu vadībai piederot “Lakers” komandai – 72:68.

Jāatzīmē, ka viesiem puslaika gaitā piederēja pat 15 punktu liela vadība (69:54), taču “Spurs” īpaši veiksmīgi nospēlēja tieši tā beigās.

Arī pēc pārtraukuma iniciatīva piederēja Losandželosas komandas basketbolistiem, kas savās rokās stabili turēja nelielu pārsvaru.

Pavērsiens spēlē notika ceturtajā ceturtdaļā, kad tās vidusdaļā “Spurs” veica desmit punktu izrāvienu, no nelabvēlīgā 109:112 panākot 119:112 savā labā. Atlikušajā laikā mājinieku vadību arvien palielināja, svinot 12. panākumu sezonā – 133:120.

Latviešu basketbolists Dāvis Bertāns laukumā uzvarētāju rindās pavadīja 20:38 minūtes, izceļoties ar 13 punktiem (4/7 – 3p., sm – 1/1 – s.m.), kā arī trīs atlēkušajām bumbām, vienu rezultatīvu piespēli, trīs piezīmēm un lielisku +/- koeficientu +11.

Zīmīgi, ka visus savus 13 punktus Bertāns iespēja gūt tieši izšķirošajā ceturtajā ceturtdaļā, kļūstot par vienu no mača galvenajiem varoņiem.

“Spurs” sastāvā triple-double teju sasniedza Demārs Derouzans, kurš guva 36 punktus, atdeva deviņas rezultatīvas piespēles un ieguva astoņas atlēkušās bumbas.

Savukārt “Lakers” sastāvā produktīvākais bija Lebrons Džeimss, kam bez 35 punktiem arī 11 rezultatīvas piespēles un astoņas atlēkušās bumbas.

“Spurs” ar bilanci 12-14 NBA Rietumu konferencē ieņem 13. vietu 15 komandu konkurencē, kamēr “Lakers” ar 15-10 atrodas sestajā pozīcijā.