Bertānam 100% precizitāte, Dinvidijs izrauj uzvaru pār “Nets” (VIDEO)

17/03/2022 08:53
Dāvis Bertāns

Aizvadītajā diennaktī Nacionālajā basketbola asociācijā (NBA) Dāvja Bertāna pārstāvētā Dalasas “Mavericks” saspringtā cīņā ar 113:111 pieveica Bruklinas “Nets”.

Dalasas komandai izdevās labs spēles sākums, arī turpinājumā tās sniegums bija pārliecinošāks. Ceturtās ceturtdaļas sākumā “Mavericks” pārsvars sasniedza 14 punktus un šķita, ka jautājums par uzvarētāju jau ir noskaidrots. Tomēr “Nets”, kurai Covid-19 ierobežojumu dēļ nevarēja palīdzēt pagājušajā spēlē 60 punktus guvušais Kairijs Ērvings, spēja ne tikai panākt izlīdzinājumu, bet arī izvirzīties vadībā.

Pēdējās minūtes sanāca visai saspringtas, un, kad desmit sekundes pirms pamatlaika beigām Kevins Durants realizēja tālmetienu un panāca 110:111, šķita, ka mājiniekiem tomēr izdosies tikt pie uzvaras. “Mavericks” izglāba kopā ar Bertānu maiņas darījuma rezultātā iegūtais Spensers Dinvidijs, kurš pēdējā sekundē iemeta no tālās distances un tomēr izrāva uzvaru.

Bertāns laukumā pavadīja deviņas minūtes un 17 sekundes. Latvietis realizēja vienīgo tālmetienu, maču noslēdzot ar trīs punktiem, nevienā citā statistikas rādītāja neatzīmējoties. Rezultatīvākais ar 37 punktiem bija Luka Dončičs, kuram arī deviņas atlēkušās bumbas un tikpat piespēles. Pretinieku komandā 23 punkti un desmit piespēles Duranta kontā.

“Mavericks” tā bija 43. uzvara 69 cīņās, nākamo spēli komanda aizvadīs naktī uz 19. martu plkst. 1:00 pret Filadelfijas “76ers”.