Bertānam 13, “Spurs” bez Lenarda kā bez rokām (+VIDEO)

17/05/2017 08:32

Latviešu uzbrucējs Dāvis Bertāns otrdien, uzbrūkot nekļūdīgi, iemeta 13 punktus, bet viņa pārstāvētā Sanantonio “Spurs” komanda, spēlējot bez līdera Kavai Lenarda, cieta ļoti smagu neveiksmi Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) Rietumu konferences finālsērijas otrajā mačā.

“Spurs” viesos ar 136:100 (33:16, 29:28, 34:31, 30:25) kapitulēja regulārās sezonas uzvarētājai Goldensteitas “Warriors”, sērijā līdz četrām uzvarām nokļūstot iedzinējos ar rezultātu 0-2.

Jau pašā spēles ievadā “Spurs” komanda ātri nonāca zaudētājos un pēc pirmās ceturtdaļas zaudēja ar 16:33. “Warriors” realizēja desmit no pirmajiem 13 tālmetieniem un pēc puslaika jau bija priekšā ar 72:44, otrajā puslaikā tā arī nespējot salauzt maču.

Bertāns pirmoreiz laukumā izgāja piecas minūtes pirms trešās ceturtdaļas beigām, kad “Spurs” jau zaudēja ar 66:93, nospēlējot līdz dueļa beigām.

Latvietis nospēlētajās 17 minūtēs realizēja visus trīs izmestos tālmetienus, vienīgo divpunktu raidījumu un divus soda metienus. Viņam bija arī četras atlēkušās bumbas, trīs kļūdas un divas piezīmes.

Kaut Bertāns spēlēja, kad liktenis jau bija izšķirts, arī ar viņu laukumā “Spurs” ielaida par deviņiem punktiem vairāk nekā iemeta.

Pirmais latvietis, kurš sacenšas NBA konferences finālā, sasniedza savu karjeras rekordu izslēgšanas turnīrā gan gūtajos punktos, gan arī nospēlētajās minūtēs. Līdz šim viņa rekords bija seši punkti un 14 minūtes.