Bertānam 42,9% tālmetienu precizitāte pārbaudes mačā pret “Raptors” (VIDEO)

13/10/2021 07:36

Aizvadītajā naktī Nacionālajā basketbola asociācijā (NBA) pārbaudes mačā Dāvis Bertāns un Vašingtonas “Wizards” ar rezultātu 108:113 atzina Toronto “Raptors” basketbolistu pārākumu.

Bertāns laukumā pavadīja 18 minūtes un 40 sekundes, kuru laikā izcēlās ar deviņiem punktiem (3.p 3/7), piecām atlēkušajām bumbām, vienu rezultatīvu piespēli, vienu bloķētu metienu, kā arī divām personiskajām piezīmēm, spēlē iekrājot negatīvu +/- rādītāju -8.

Rezultatīvākais “Wizards” rindās bija Kails Kuzma, kurš atzīmējās ar 24 punktiem, realizējot sešus no astoņiem tālmetieniem, pievienojot arī septiņas bumbas zem groziem. Tikmēr lielisku “double-double” savāca Daniels Gafords, kurš guva 15 punktus un izcīnīja 17 atlēkušās bumbas. Uzvarētājiem 22 punktus sameta Malahi Flins, bet 18 punktus iekrāja Sems Dekers.

Citā duelī Goldensteitas “Warriors” ar 111:99 pārspēja Losandželosas “Lakers”. Nākamo un noslēdzošo pirmssezonas pārbaudes spēli “Wizards” aizvadīs 16. oktobrī plkst. 2:30 pēc Latvijas laika, kad būs jāspēkojas ar Ņujorkas “Knicks” komandu.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Kristaps Porziņģis
24/10/2021 07:24

Porziņģim “double-double”, Dalasa izcīna pirmo uzvaru šosezon (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komanda Dalasas “Mavericks”, kuru pārstāv Kristaps Porziņģis, izcīnīja pirmo uzvaru šosezon, ar 103:95 pārspējot Toronto “Raptors”. Līdz pat trešās trešdaļas vidum Dalasa atradās iedzinējos,…

17/12/2014 11:40

„Panthers” uzvar „Capitals” garākajā pēcspēles metienu sērijā NHL vēsturē

Pirms Floridas „Panthers” uzbrucējs Niks Bigstads realizēja izškirošo bullīti, kopumā tika veiktas 20 pēcspēles metienu kārtas. Metienus izpildīja 40 dažādi spēlētāji. Pēcspēles metienu sērija iekļuva NHL vēsturē, kā visu laiku…