Bertānam atgriešanās mačā nedaudz pietrūkst līdz “double-double” (VIDEO)

11/01/2020 06:51

Latviešu basketbolists Dāvis Bertāns piektdien guva 14 punktus Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) regulārā čempionāta spēlē, atgriežoties laukumā pēc deviņu spēļu izlaišanas traumas dēļ, un palīdzēja Vašingtonas “Wizards” komandai izcīnīt uzvaru. Otrs latviešu basketbolists “Wizards” komandā Anžejs Pasečņiks šajā spēlē guva sešus punktus.

“Wizards” savā laukumā ar rezultātu 111:101 (30:21, 26:30, 25:28, 30:22) pārspēja Atlantas “Hawks”, kas ir NBA vājākā komanda.

Bertāns šajā mačā laukumā pavadīja 21 minūti un astoņas sekundes, kuru laikā realizēja divus no četriem divpunktu metieniem, trīs no astoņiem tālmetieniem un vienīgo soda metienu, kas ļāva sakrāt 14 punktus.

Tāpat viņš bija trīs atlēkušo bumbu attālumā līdz “double-double”, jo izcīnīja septiņas bumbas zem groziem, veica vienu rezultatīvu piespēli, un divas reizes pārkāpa noteikumus. “Wizards” ar Bertānu laukumā iemeta par 21 punktu vairāk nekā ielaida.

Pasečņiks savukārt laukumā pavadīja 20 minūtes un 29 sekundes, kuru laikā realizēja divus no astoņiem divpunktu metieniem un divus no četriem soda metieniem. Viņš izcēlās ar sešiem punktiem.

Tāpat viņš izcīnīja sešas atlēkušās bumbas, pārtvēra vienu bumbu, un divas reizes pārkāpa noteikumus. “Wizards” ar Pasečņiku laukumā iemeta par astoņiem punktiem vairāk nekā ielaida.

“Wizards” komandā rezultatīvākais ar 29 punktiem bija Džordans Makrejs, kurš arī izcīnīja astoņas bumbas zem groziem un veica sešas rezultatīvas piespēles, bet “Hawks” vienībā 19 punktus guva Trejs Jangs, kā arī ar 15 punktiem un 15 atlēkušajām bumbām izcēlās Džons Kolinss.

“Wizards” ar 13 uzvarām 38 spēlēs ieņem 12.vietu Austrumu konferencē.