Bertānam atkal problēmas ar rezultativitāti, “Mavericks” paklūp pret “Hornets” (VIDEO)

20/03/2022 07:56
Dāvis Bertāns un Montrezls Herels

Aizvadītajā naktī Dāvja Bertāna pārstāvētā Dalasas “Mavericks” ar 108:129 zaudēja Šarlotas “Hornets”.

Spēles vidū situācija izskatījās cerīgāka, nekā tā bija pēc beigu sirēnas, jo Dalasas klubam izdevās izvirzīties vadībā. “Hornets” gan turpināja uzņemto kursu, ātri atspēlējās un atgrieza sev vadību mačā, būtiski to palielinot noslēdzošajās 12 minūtēs.

Bertāns nospēlēja 11 minūtes un 48 sekundes un guva divus punktus, realizējot vienu no diviem pustāliem metieniem, kā arī aizmetot garām abus tālmetienus. Latvietis arī izcīnīja trīs bumbas zem groziem un izdarīja vienu rezultatīvu piespēli. Basketbolists turpina izjust problēmas ar rezultativitāti, jo katrā no iepriekšējām trīs spēlēm viņš iemeta vien trīs punktus.

Dalasas komandā rezultatīvākais bija Luka Dončičs, kurš guva 37 punktus, tajā skaitā realizējot astoņus no 12 tālmetieniem. Pretinieku vienībā 23 punkti Mailsam Bridžsam, kuram arī astoņas izcīnītas bumbas zem groziem un trīs piespēles.

Ar 43 uzvarām 71 spēlē “Mavericks” ieņem piekto vietu Rietumu konferencē. Nākamo maču komanda aizvadīs naktī uz 22. martu plkst. 2:30 pēc Latvijas laika pret Minesotas “Timberwolves”.