Bertānam četri tālmetieni un rezultatīvs sniegums “Wizards” zaudējumā “Jazz”

13/01/2020 00:56

Svētdienas vakarā Nacionālajā basketbola asociācijā (NBA) maču aizvadīja Dāvja Bertāna un Anžeja Pasečņika pārstāvētā Vašingtonas “Wizards” komanda.

“Wizards” savā laukumā ar rezultātu 116:127 (34:23, 32:32, 25:38, 25:34) piekāpās Jūtas “Jazz”.

Bertāns šajā mačā laukumā pavadīja 25 minūtes un 40 sekundes, kuru laikā guva 18 punktus (3pt. 4/7, 2pt. 1/4, 1pt. 4/5), izcīnīja četras atlēkušās bumbas, atdeva vienu piespēles, bloķēja vienu pretinieku metienu, kā arī nopelnīja negatīvu lietderības koeficientu -9.

Savukārt Pasečņiks nospēlēja vienu minūti un 47 sekundes, kuru laikā nopelnīja divas personiskās piezīmes un iekrāja negatīvu lietderības koeficientu -1.

Spēli veiksmīgāk iesāka viesi, kuriem izdevās iekrāt piecu punktu pārsvaru. Līdz pirmās ceturtdaļas vidum mājiniekiem izdevās deficītu sadeldēt un izvirzīties vadībā ar 14:13. Ceturtdaļas noslēgumā “Wizards” basketbolistiem pārsvaru izdevās palielināt līdz +11. Otrajā ceturksnī Vašingtonas klubam pārsvaru izdevās palielināt līdz +15 (54:39), taču viesi mazliet pietuvojās un puslaika pārtraukumā saglabājās 11 punktu pārsvars mājiniekiem.

Trešā ceturtdaļa iesākās ar 7:0 “Jazz” izrāvienu, kas pārsvaru sadeldēja teju vairāk nekā uz pusi – 68:62. Uz šo viesu izrāvienu mājinieki atbildēja ar deviņiem gūtiem punktiem pēc kārtas, panākdami 77:62. Tiesa ilgi “Wizards” komandas prieki nebija, jo Jūtas basketbolisti veica 15:0 izrāvienu un panāca neizšķirtu. Turpinājumā spēle ritēja līdzīgi, nelielā vadībā izvirzoties Jūtas basketbolistiem. Ceturtās ceturtdaļas ievadā viesi atrāvās līdz +8, taču mājinieki ātri vien pārsvaru sadeldēja. Pie rezultāta 96:99 “Jazz” komandas labā, viesi veica 10:2 izrāvienu un panāca 109:98, taču “Wizards” prata deficītu samazināt līdz 104:109. Mača izskaņā “Wizards” nespēja pietuvoties tuvāk par pieciem punktiem. Pie rezultāta 116:122 Jūtas kluba labā, “Jazz” basketbolists Roiss O’Nīls realizēja tālmetienu un noslēdza cīņu par uzvaru.

Mājinieku rindās 25 punkti un četras piespēles Bredlijam Bīlam, bet Džordans Makrejs pievienoja 16 punktus un sešas atlēkušās bumbas. Viesiem 31 punkts, trīs piespēles un trīs atlēkušās bumbas Bojanam Bogdanovičam, bet pa 21 punktam guva Rudijs Gobērs un Džordans Klārksons. Gobēra rēķinā arī 14 atlēkušās bumbas.

Nākamo maču “Wizards” aizvadīs 16. janvārī pulksten 3:00 pēc Latvijas laika, kad izbraukumā mērosies spēkiem ar Čikāgas “Bulls”.