Bertānam divi tālmetieni, Pārkers Sanantonio atgriežas ar uzvaru (VIDEO)

15/01/2019 07:56

Nacionālajā basketbola asociācijā (NBA) otro neveiksmi pēc kārtas piedzīvojusi Dāvja Bertāna pārstāvētā Sanantonio “Spurs”, kas savā laukumā ar 93:108 negaidīti atzina Šarlotas “Hornets” pārākumu.

Latviešu basketbolists 28:37 laukumā pavadītajās minūtēs guva astoņus punktus (1/1 – 2p., 2/5 – 3p.), savāca sešas atlēkušās bumbas, iedeva divas rezultatīvas piespēles, bloķēja divus pretinieku metienus, vienreiz pārkāpa noteikumus, pieļāva vienu kļūdu un nopelnīja negatīvu +/- rādītāju -4.

No pirmās ceturtdaļas vidus “Spurs” spēlēja no iedzinēju pozīcijām, divreiz pirmā puslaika gaitā pieļaujot desmit punktu deficītu (18:28, 34:44). Pirmās 24 minūtes sirseņi noslēdza ar sešu punktu vadību – 49:43.

Trešās ceturtdaļas vidū “Spurs” uzsāka atspēlēšanās misiju, vienubrīd pat pārņemot pārsvaru savās rokās (72:71), tomēr tā palika pēdējā reize šonakt, kad mājinieki atradās priekšgalā.

Spēles pamatlaika noslēgumā “Hornets” atkal spēja atrauties, nodrošinot visnotaļ negaidītu, taču ļoti svarīgu uzvaru ar 108:93. Tikmēr “Spurs” ar bilanci 25-19 saglabā septīto vietu Rietumos.

Laukumā šonakt dominēja sirseņu līderis Kemba Vokers, kurš mājinieku grozā iemeta 33 punktus. Savukārt “Spurs” sastāvā rezultatīvākais ar 28 punktiem un desmit atlēkušajām bumbām bija Lamarkuss Oldridžs.

Tāpat zīmīga bija 17 sezonas “Spurs” pavadījušā francūža Tonija Pārkera atgriešanās Sanantonio. “Hornets” rindās 19:27 minūtēs izcēlās ar astoņiem gūtiem punktiem, trim atlēkušajām bumbām un četrām rezultatīvām piespēlēm.

Nākamo spēli “Spurs” aizvadīs naktī uz 17. janvāri, viesojoties pie Lukas Dončiča un Dalasas “Mavericks”.