Bertānam piecas rezultatīvas piespēles, “Spurs” piektā uzvara pēc kārtas (VIDEO)

08/01/2019 08:02

Latvijas izlases uzbrucēja Dāvja Bertāna pārstāvētā Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komanda Sanantonio “Spurs” aizvadītajā naktī ar 119:107 izbraukumā uzveica Detroitas “Pistons” basketbolistus.

“Spurs” vienībai tas bija piektais panākums pēc kārtas.

Bertāns spēlē iesaistījās no rezervistu soliņa, laukumā pavadot 25 minūtes, kuru laikā izcēlās ar vispusīgu sniegumu: pieci gūti punkti (2p. 1/2, 3p. 1/4), trīs atlēkušās bumbas un piecas rezultatīvas piespēles. Dāvis spēli noslēdza ar “+/-” rādītāju “+16”, kas bija labākais komandā.

Piecas rezultatīvas piespēles – Dāvja NBA karjeras rekords.

“Spurs” sastāvā rezultatīvākais ar 26 punktiem bija Demars Derouzans, kura rēķinā arī deviņas rezultatīvas piespēles, bet 25 punkti Lamarkusam Oldridžam.

Savukārt “Pistons” rindās 34 punkti Bleikam Grifinam, pret ko regulāri aizsardzībā bija jāspēlē arī Bertānam, kamēr 19 punktus un 14 atlēkušās bumbas pievienoja Andrē Dramonds.

“Pistons” šo maču gan sāka ļoti veiksmīgi, jo pirmajās minūtēs spēja izvirzīties vadībā ar 21:9, tomēr pēc tam viesi no Sanantonio atguvās un pamazām pārņēma iniciatīvu savās rokās. “Spurs” pirmo reizi vadībā nonāca otrās ceturtdaļas ievadā un vairs neļāva Detroitas komandas basketbolistiem sevi panākt.

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) regulārā čempionāta pirmdienas spēļu rezultāti:

Detroitas “Pistons” – Sanantonio “Spurs” 107:119 (31:25, 20:34, 22:25, 34:35);

Bostonas “Celtics” – Bruklinas “Nets” 116:95 (34:22, 22:23, 30:29, 30:21);

Hjūstonas “Rockets” – Denveras “Nuggets” 125:113 (33:35, 37:25, 26:29, 29:24);

Milvoki “Bucks'” – Jūtas “Jazz” 114:102 (32:34, 26:28, 25:24, 31:16);

Ņūorleānas “Pelicans” – Memfisas “Grizzlies” 114:95 (31:27, 22:24, 33:22, 28:22);

Dalasas “Mavericks” – Losandželosas “Lakers” 97:107 (33:25, 34:29, 13:32, 17:21);

Portlendas “Trail Blazers” – Ņujorkas “Knicks” 111:101 (30:30, 24:23, 32:23, 25:25);

Sakramento “Kings” – Orlando “Magic” 111:95 (29:25, 29:17, 32:20, 21:33).