Bertānam pirmajā pārbaudes spēlē četri punkti un sešas izcīnītas bumbas

03/10/2017 08:40

Dāvja Bertāna pārstāvētā Sanantonio “Spurs” vienība šonakt sāka savu NBA pārbaudes spēļu ciklu. “Spurs” izbraukumā tikās ar Sakramento “Kings” un piedzīvoja zaudējumu ar 100:106.

Dāvis Bertāns laukumā pavadītajās 20 minūtēs guva četrus punktus, netrāpot nevienu tālmetienu. Tāpat Dāvim sešas atlēkušās bumbas, kas bija labākais rādītājs komandā, viena rezultatīva piespēle un divas piezīmes.

Uz laukuma “Spurs” sastāvā šodien nebija nedz Kavai Lenarda, nedz Tonija Pārkera, kuri vēl atgūstas no savainojumiem. Tāpat laukumā neizgāja vasarā līgumu parakstījušais Rudijs Gejs.

Bertāns laukumā devās otrās ceturdaļas sākumā, taču punktus līdz puslaika beigām neizdevās gūt, kamēr “Spurs” puslaiku pabeidza ar rezultātu 53:58. Otrajā puslaikā Bertāns gāja laukumā uzreiz pirmajā minūtē un ātrajā uzbrukumā realizēja pustālo metienu. Vēlāk gan īsā laikā Dāvis kļūdījās divos tālmetienos.

Pēc trešā nerealizētā tālmetiena, Bertāns tika nomainīts un laukumā neatgriezās līdz ceturtās ceturdaļas vidum, kad “Spurs” atradās iedzinējos ar 89:97. Bertāns vienā uzbrukumā gan izcīnīja atlēkušo bumbu, gan atdeva rezultatīvu piespēli un komanda spēja sadeldēt rezultāta pārsvaru līdz 100:104. “Kings” rindās Badijs Hīlds guva divus punktus, taču Bertāns 22 sekundes līdz beigām nerealizēja vēl vienu trīs punktu metienu, līdz ar to, piedzīvots zaudējums ar 106:100.

“Spurs” rindās rezultatīvākais spēlētājs bija Lamarkuss Oldridžs ar 17 gūtajiem punktiem. Petija  Milzam deviņi punkti, bet francūzim Žofrē Loverņs – desmit. “Kings” rindās izcēlās Frenks Meisons ar 17 gūtajiem punktiem un sešām atlēkušajām bumbām.