Timmam rezultatīvs periods uzvarā pār Valensiju, Bertāna “Olimpia” uzvar Himkos

08/03/2018 23:21

“Turkish Airlines” Eirolīgā šovakar Daira Bertāna pārstāvētā Milānas “Olimpia” nedaudz negaidīti viesos pārspēja Maskavas apgabala “Khimki” ar rezultātu 86:77. Milāniešiem tas bija tikai devītais panākums 25 mačos, kas turnīra kopvērtējumā dod 14.vietu 16 komandu konkurencē.

Viesi pirmo ceturtdaļu noslēdza ar desmit punktu handikapu (30:20), tomēr pirms izšķirošā ceturkšņa ar minimālu pārsvaru priekšā jau bija mājinieki (62:61). Pēdējā periodā atkal aukstasinīgāki bija “Olimpia”, uzvarot ar 25:15, bet visā mačā ar 86:77.

Bertāns laukumā devās uz maiņu un nospēlēja 8:56 minūtēs, šajā laikā realizējot vienu tālmetienu (3p. 1/2, 2p. 0/2), izcīnot vienu atlēkušo bumbu un izpildot vienu rezultatīvu piespēli. Dairim arī pozitīvs +/- koeficients +3. Milānas kluba rindās lielisks bija Endrjū Goudeloks, kurš guva 26 punktus, savukārt “Khimki” no zaudējuma neglāba arī Alekseja Šveda 24 punkti (3p. 3/10).

Vitorijas “Baskonia”, aizvadot lielisku ceturto ceturtdaļu (28:16), izbraukumā ar 91:81 izcīnīja uzvaru pār “Valencia”. Jānis Timma mačā iesaistījās no rezervistu soliņa un 21:22 minūtēs izcēlās ar astoņiem punktiem (2p. 1/1, 3p. 2/7), visus gūstot trešajā ceturksnī. Latviešu uzbrucēju kontā arī divas atlēkušās bumbas, viena rezultatīva piespēle, kā arī divi noteikumu pārkāpumi. Timma gan spēles izšķirošajā periodā laukumā vairs netika sūtīts. Rinalds Mālmanis bija pieteikts spēlei, taču palika uz rezervistu soliņa.

“Baskonia” rindās produktīvu sniegumu demonstrēja brazīlietis Marselinju Huertass, kurš guva 19 punktus un izdalīja septiņas rezultatīvas piespēles.