Bertāns kaldina “Spurs” trešo uzvaru šogad (VIDEO)

06/01/2019 08:28

Latvijas basketbolists Dāvis Bertāns naktī uz svētdienu demonstrēja daudzpusīgu sniegumu, palīdzot viņa pārstāvētajai Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandai Sanantonio “Spurs” savās mājās ar 108:88 uzvarēt Memfisas “Grizzlies”.

Bertāns laukumā pavadīja 21 minūti un divas sekundes, kuru laikā guva četrus punktus, iemetot vienu no pieciem tālmetieniem un vienu no diviem soda metieniem. Vēl latvietis tika pie piecām atlēkušajām bumbām, divām rezultatīvām piespēlēm, divām pārtvertām bumbām, viena bloķēta metiena un divām piezīmēm.

Tāpat Bertānam bija trešais labākais +/- rādītājs komandā, jo ar viņu laukumā “Spurs” guva par 16 punktiem vairāk nekā pretinieki. Augstākus rādītājus sasniedza tikai Marko Belinelli (+20) un Petijs Mailss (+31).

Tikmēr “Spurs” sastāvā rezultatīvākais ar 19 punktiem bija Deriks Vaits, bet vēl 18 punktus pievienoja pieredzējušais Lamarkuss Oldridžs. Tikmēr viesiem ar 21 punktu izcēlās Maiks Konlijs, bet katrs pa 15 punktiem guva Džerens Džeksons un Dilons Bruks.

Zīmīga spēle izvērtās “Spurs” basketbolistam Drū Jubenkam, kurš kļuva par pirmo Sanantonio basketbola sistēmas spēlētāju, kurš vienas dienas laikā aizvadīja mačus gan NBA, gan arī Attīstības līgā.

Sanantonio vienība guva ceturto panākumu pēc kārtas, turklāt komanda šogad vēl nav cietusi neveiksmes. Tāpat šī bija “Spurs” 12. uzvara pēdējās 15 spēlēs, bet nākamais duelis Bertāna pārstāvētajai komandai gaidāms 8. janvārī pret Detroitas “Pistons”.

26 gadus vecais Bertāns šosezon 35 spēlēs vidēji guvis 7,7 punktus un sakrājis 3,2 atlēkušās bumbas. Latvietis neilgu brīdi bija arī līgas labākais tālmetienu izpildītājs, taču šobrīd nokritis uz trešo pozīciju ar 48,5%. Viņam priekšā ir Portlendas “Trail Blazers” snaiperis Sets Karijs un Rodiona Kuruca komandas biedrs no Bruklinas “Nets” Džo Heriss.