Bertānam ražīgs vakars Itālijā

09/01/2018 01:20

8.decembrī spēli Itālijas basketbola līgā aizvadīja Dairis Bertāns, bet viņa pārtāvētā Milānas “Emporio Armani Milano” viesos ar rezultātu 79:63 (26:19, 9:13, 21:14, 23:17) pārspēja Pistoijas “Flexx”.

Bertāns laukumā pavadīja 21 minūti un izcēlās ar 16 punktiem (1/2 2p, 4/7 3p, 2/3 s.m.), kā arī izdarīja divas rezultatīvas piespēles, izprovocēja un pats nopelnīja pa divām piezīmēm.

Jāpiezīmē, ka īpaši veiksmīgs Bertānam padevās spēles sākums, jo pirmajā ceturtdaļā viņš realizēja trīs no četriem tālmetieniem.

Citā līgas spēlē ārpus savas komandas pieteikuma palika Rihards Kuksiks, kura pārstāvētā Pezāro “Victoria Libertas” komanda ar 71:72 viesos piekāpās Venēcijas “Umana Reyer”.

Ja turnīra tabulā Bertāna “EA7 Emporio Armani” ar 11-3 uzvaru un zaudējumu bilanci dala pirmo vietu, tad Kuksika “Victoria Libertas” guvusi trīs panākumus un atrodama pēdējā, 16.pozīcijā.